Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.02.2011
суббота
10:54
Артем Федецький: "Емоції залишимо на зборах"
Рейтинг публикации

З непростою місією вийде сьогодні на одне з тренувальних полів карпатівська оборона. Їй доведеться стримувати атакувальний натиск у вигляді ударної сили московського «Динамо» - німця Кевіна Кураньї та українця Андрія Вороніна.

- Окрім цих форвардів в «Динамо» є ще чимало хороших гравців. Щодо Андрія, то я його знаю, але тісних стосунків ми не підтримуємо, зустрічаємося хіба на зборах збірної України. А сам спаринг проти «Динамо» буде дуже цікавим.

- Збори тебе ще не вимотали?

- Не сказати, щоб фізично, але морально так. Збори тривалі, виснажливі, але необхідні. Ми усі це добре розуміємо.

- Бо попереду чемпіонат…

- … де не буде прохідних матчів. Не важливо, з ким ми будемо грати – «Шахтар» чи «Металург»: ці ігри не поділяються на головні і другорядні. На кожну ми будемо налаштовуватися по-особливому, так само будуть налаштовуватися на нас. Суперниками ми не перебираємо, але вигравати хочеться завжди і ми будемо прагнути перемоги у кожній грі.

- Що тобі запам’яталося з минулого сезону?

- Окрім єврокубків мені запам’яталися не якісь конкретні матчі, а гра нашої команди в цілому. У нас є малюнок та стабільність. Тепер залишається прогресувати та продовжувати рости.

- На зустрічі з командою Почесний президент «Карпат» Петро Димінський просив гравців звернути увагу на жовті картки. Не здогадуєшся, кого це стосувалося?

- Мабуть, мене і Самсона. І справді, треба залишити свої емоції на зборах, щоб в чемпіонаті такого не повторювалося. Одне діло, коли картка зароблена в боротьбі, і зовсім інше, коли її отримуєш за відкидку м’яча чи інші необов’язкові дії. Хоч під час гри стримувати свої емоції не просто, але ми зробимо усе можливе, аби уникати подібних неприємностей в майбутньому.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com