Неманья Тубіч: "Від "Карпат" та Львова у мене залишилися найкращі спогади". 02-03-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
02.03.2011
среда
16:38
Неманья Тубіч: "Від "Карпат" та Львова у мене залишилися найкращі спогади"
Рейтинг публикации

Учора сербський захисник Неманья Тубіч підписав контракт з російським «Краснодаром». Після знайомства з новими партнерами по команді він зателефонував до Інформаційного центру клубу, аби подякувати львів’янам за роки, проведені в «Карпатах».

«Я хочу щиро подякувати нашим фанатам, особливо хлопцям з 15 та 16 секторів. Я вас дуже люблю. Ваша підтримка була неймовірно важлива і для мене зокрема, і для команди загалом. Я впевнений, що ви найкращі фанати в Україні. Щиро вдячний керівництву «Карпат» за розуміння та допомогу, і, звичайно, головному тренеру Олегу Кононову, який завжди мене підтримував. Від «Карпат» та Львова у мене залишилися найкращі спогади, я сподіваюся, що повернуся сюди».

Також Неманья розповів про свій перехід до «Краснодара». «Я знав, що мій новий клуб мав намір придбати мене й раніше. Вони дивилися за нашими іграми в чемпіонаті та Лізі Європи. Як вже було слушно зауважено, мій перехід влаштував усі три сторони. Прийняли мене тут добре, з командою познайомився, усе нормально» – сказав Неманья Тубіч.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com