Віталій Кварцяний: "Погіршувати наші позиції не можна". 04-03-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
04.03.2011
пятница
10:39
Віталій Кварцяний: "Погіршувати наші позиції не можна"
Рейтинг публикации

Напередодні старту весняної частини сезону головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний відповів на кілька питань журналістів у традиційному експрес-опитуванні газети «Команда».

- Віталій Володимирович, чи всі намічене вдалося виконати під час зимової перерви, чи повністю реалізовані плани з підготовки та посилення складу команди?

- Завдяки клубному керівництву вся програма підготовки виконана. Що стосується кадрових питань, то тих. футболістів, яких нам пропонували, придбати не вдалося, тому будемо виходити з того, що маємо, а також підтягувати свою молодь. Зазнали ми і втрати. Це стосується Майкона, якого віддали в оренду «Стяуа», Скоби, який продовжить свої виступи в «Севастополі», а також Шарпара, котрий перейде в «Металіст». На даний момент ми продовжуємо пошук виконавців у захисну лінію.

- Які завдання стоять перед «Волинню» у весняній частині сезону?

- Президент сказав, що погіршувати позиції не можна, так що мета - це шостий рядок у таблиці, а при нагоді потрібно буде спробувати зробити крок вперед. Але головне - не грати абияк.

- Що, на ваш погляд, буде родзинкою у другій частині нинішнього чемпіонату України?

- Мені цікаво спостерігати за ходом нашої першості. Цікаво буде подивитися, чи зможуть, наприклад, «Металіст» і «Дніпро» поборотися за путівку в Лігу чемпіонів. У зоні вильоту теж неспокійно, і боротьба за виживання триватиме до останнього туру. Загалом, чемпіонат росте і представляє собою захоплююче видовище.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Команда", www.fc.volyn.net
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com