Ігор Йовічевіч: "Борха віддав перевагу прогресу". 04-03-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
04.03.2011
пятница
19:01
Ігор Йовічевіч: "Борха віддав перевагу прогресу"
Рейтинг публикации

На сьогоднішній презентації двох карпатівських новачків – Резвана Кочіша та Борха Гомеза, трансферний директор клубу Ігор Йовічевіч розповів, в чому особливість переїзду іспанського захисника до «Карпат».

– Чи важко було переконати Борха переїхати до Львова?

– У нас було дуже мало часу, оскільки Неманья Тубіч перейшов до «Краснодару». Але, умовно кажучи, на 80% у цій справі допомогло бажання самого гравця. Перехід Борхи Гомеза в «Карпати» особливий. Справа в тому, що «Райо Вальєкано» заборгував йому досить пристойну суму. Я не можу її назвати, але, повірте, що це немалі кошти. І гравець пробачив клубу цей борг, щоб мати можливість перейти в «Карпати». Тобто він віддав перевагу власному прогресу над грошима – якість дуже цінна для футболіста. Я щиро вірю, що він підсилить наш склад і допоможе команді.

– Його перехід – це ваша заслуга?

– Наша спільна. У питаннях трансферів у нашому клубі постійно діє робоча група. Ми приймаємо рішення разом з Президентом клубу, головним тренером, спортивним директором та генеральним директором. Але яв жодному разі не втікаю від відповідальності. Роблю свій обсяг роботи по вивченні можливостей та рівня футболіста, переглядом матчів за його участю, переговорах з з тими ж футболістами, клубами, агентами. І відповідаю за якість зібраної інформації та результати переговорів. Остаточне рішення по тому чи іншому гравцю, якого ми беремо в команду, звичайно приймає головний тренер. Рішення по фінансах – прерогатива Президента. У членів даної робочої групи є повне порозуміння, довіра і взаємодопомога. Хотів би зазначити, що з боку Президента є повне розуміння і сприяння в нашій діяльності на трансферному ринку.

– Як іспанська преса оцінює той факт, що практично невідомі для них «Карпати» забирають до себе молодих талантів?

– Все вірно. Ще півроку тому про «Карпати» в Іспанії майже ніхто нічого не знав. Зараз знають всі. «Карпати» засвітилися у пресі, на телебаченні, на радіо. Іспанці бачили фінал Copa del Sol у прямому ефірі. У кожній спортивній газеті, які неймовірно популярні у цій країні, тепер ледь не щодня з’являються повідомлення про «Карпати». Спершу в газеті, а потім в голові. Для нашого клубу це дуже добре. Зріс інтерес як до нашого клубу, так і до українського футболу загалом. Маю інформацію, що один з іспанських телеканалів планує показати у своєму ефірі матч «Карпати» – «Шахтар», що відбудеться 13 березня. Це означає, що наша команда і чемпіонат України виходять на вищий рівень.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com