Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
08.03.2011
вторник
10:16
Іван Мілошевіч: "Фанати кричали "До кінця!"
Рейтинг публикации

Гра центрального оборонця «Карпат» Івана Мілошевіча вселяє оптимізм. Він грамотно відпрацьовував в захисті, діяв практично без помилок. Пропущений гол можна списати на неповноцінну зіграність з новими партнерами. У будь-якому випадку Іван зміг видряпати для команди неймовірно дороге очко…

- Іване, такого ми від тебе не чекали…

- Та я і сам не чекав, по правді! Два з половиною роки я вже граю в «Карпатах», ледь не в кожному матчі маю сякий-такий момент на стандарті, але забити ніяк не вдавалося. Все ж добре, що я дебютував голом саме тоді, коли це найбільш необхідно. Ґреґор виграв боротьбу після подачі Кожанова, скинув мені і вже нічого не могло зашкодити проштовхнути м’яча у сітку. Але давайте домовимося, що наступного гола ми не будемо чекати ще два з половиною роки.

- Голи це добре, але усіх нас турбувала якість гри команди в цілому…

- На початку гри ми мали непогані моменти, контролювали м’яча, але потім щось змінилося. Ми не могли зрозуміти один одного. Ще гірше стало у другому таймі, ми грали дуже погано. Не можна робити таких помилок в обороні. І вже після того, як рахунок став 2:0, ми почали грати у свій футбол, з пресингом, атаками та голами.

- З Ґреґором ти вже встиг налагодити ігрові зв’язки?

- Так, загалом ми відчуваємо один одного набагато краще, аніж раніше. Шкода, що ми пропустили двічі, це наслідок помилок і непорозумінь. Особливо прикро за другий гол – суперник стояв між нами, ми не мали права дозволяти йому бити. Хоч тут не можна не відзначити передачу від Шацьких. Все ж це наша провина, на відміну від першого пропущеного. Тут більше заслуга «Арсенала».

- Підтримка фанатів була більш ніж відчутною?

- Загалом так – вони підтримали своє реноме. Ясно, що вони дуже скучили за футболом, це ж перша офіційна гра в році. Але найбільше мені сподобалося те, що вони кричали «До кінця! До кінця!». Вони в нас вірили, і це надихало. Ми просто не могли не зрівняти рахунок, ми це зробили для наших фанів. Вони знову довели, що є найкращими.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com