Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
14.03.2011
понедельник
22:01
 Артем Федецький: "Головне, що вдалося перекрити бразильську діаспору"
Рейтинг публикации

Захисник «Карпат» проаналізував перемогу над «Шахтарем»

– Чи був цей матч для тебе особливим? Адже грали «Карпати» проти одноосібного лідера і чвертьфіналіста Ліги чемпіонів.

– Ні. Звичайно, завжди цікаво і приємно грати проти таких команд, як «Шахтар» чи «Динамо», але якогось особливого настрою сьогодні не було. Незважаючи на те, що я був у «Шахтарі», жодного особливого настрою не було і нікому нічого доводити я не збирався. Це був звичайний матч чемпіонату. Хоча звичайно, ми знали, яка команда до нас їде. «Шахтар» – чвертьфіналіст Ліги чемпіонів і ми налаштовували себе на серйозну гру.

– «Шахтар» тебе чимось здивував?

– Ні. Ми добре вивчили суперника, знали їхню манеру гру, в який футбол вони грають. Треба було насамперед щільно зіграти в обороні з бразильцями, перекрити, якщо можна так сказати, бразильську діаспору.

– Сьогодні у «Шахтаря» було як ніколи обмаль гольових моментів…

– Думаю, це пов’язано з тим, що ми досить добре зіграли в обороні, чітко підстраховували один одного протягом всього матчу. Справа не в тому, що «Шахтар» погано зіграв в атаці. Це ми добре захищалися і не давали їм створювати гострі моменти біля наших воріт.

– Протягом всього поєдинку було помітно, що «Карпати», на відміну від інших команд нашого чемпіонату, не хочуть діяти проти «Шахтаря» другим номером і навіть за рахунку 1:0 не перейшли на гру від оборони.

– Так. Всі вже, напевно, помітили, що у нас є свій малюнок гри і ми намагаємося в кожній грі від нього не відступатися. Звичайно, по ходу гри ми можемо змінювати тактику, перестроюватися. В Олега Георгійовича є кілька варіантів ведення гри і під час матчу він вносить ті чи інші корективи. А переходити на гру другим номером такій команді, як «Карпати», не потрібно. Та й загалом треба грати у свій футбол і жодного суперника не потрібно боятися.

– Коли рахунок став 1:0, бажання зіграти на його утримання, принаймні на підсвідомому рівні, не виникло?

– Ні, абсолютно! Можливо ми з Ігорем Ощипком на флангах почали трохи менше підключатися до атак, більше уваги приділяючи обороні. Але грати на утримання… Про це навіть і не думали. Скільки є уроків, що коли починаєш думати про збереження рахунку, то обов’язково пропустиш гол у власні ворота.

– Як ти вважаєш, після цієї перемоги є у «Карпат» шанси боротися не лише за четверте місце, а й за «бронзу» чи «срібло»?

– Я не люблю давати прогнози. Але, звичайно, і я, і всі наші футболісти та тренери є максималісти і ми в ході чемпіонату прагнемо в кожному матчі показувати хороший футбол і грати на перемогу, а вже в кінці сезону будемо підбивати результати.

– Наступна гра з ПФК «Севастополь». До Криму «Карпати» їдуть за трьома очками?

– Інакше і бути не може.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com