Іван Мілошевіч: "У Луцьку вийдемо з величезним бажанням реабілітуватися". 21-03-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
21.03.2011
понедельник
13:48
Іван Мілошевіч: "У Луцьку вийдемо з величезним бажанням реабілітуватися"
Рейтинг публикации

Сербський захисник «Карпат» Іван Мілошевіч після гри з ПФК «Севастополь» відповів на запитання Інформаційного центру клубу.

– Давай почнемо з приємного. Розкажи про гол у ворота суперника, до якого ти маєш безпосереднє відношення…

– Олег Кононов на установці говорив, щоб ми закидали частіше м’яча за спини захисникам суперника на хід нашим нападникам. Коли я підхопив м’яч і пройшов трохи вперед, то саме побачив, що за їхніми спинами є вільна зона. Кочіш миттєво мене зрозумів і все вийшло як за нотами. Шкода лише, що цей гол не приніс нам очок, а більше ми не забили.

– Зате пропустили аж три…

– Про перший гол не можна сказати, що тут є провина когось з наших гравців чи воротаря. Удар у гравця суперника вийшов просто фантастичний, такий ніхто б не відбив. Та й так пробити вдається один раз у житті, а багатьом взагалі жодного разу. А от у другому пропущеному голі ми винні на всі сто відсотків самі. При подачі кутового не розібрали всіх гравців, як це вимагається. От і вийшло, що Скоба опинився між двома нашими гравцями, і в момент, коли бив головою, йому ніхто не зміг завадити. А в третьому голі винен вже лише я один, за що хочу вибачитися перед своїми партнерами і тренерами та нашими вболівальниками. Гра підходила до завершення і я, отримавши м’яча, вирішив підключитися до атаки. Сподівався, що як в кінці першого тайму, вдасться організувати результативну атаку і ми врятуємо принаймні одне очко. А вийшло так, що обрізався і нам забили після виходу сам-на-сам з воротарем… На своє виправдання міг би сказати, що в значній мірі помилився через нерівний газон, але в будь-якому разі винен лише я.

– «Севастополь» тебе чимось здивував?

– Продемонстрованою грою ні. Суперник грав у простий футбол, нічого не вигадуючи, а в першу чергу дбаючи про безпеку своїх воріт. Та й в значній мірі їм поталанило. Адже моментів вони створили не більше, ніж ми. Однак витиснули з них все, що можна. А от налаштування на гру і самовіддача у них були просто фантастичні! Напевне, саме за це їм доля сьогодні й посміхнулася. Але у нашій поразці ми винні перш за все самі. Ми дозволили супернику зіграти у їхню гру, а про свій футбол ми десь забули.

– З «Волинню» гра буде іншою?

– Думаю, що так. Ми дуже пригнічені цією поразкою. Програвати «Севастополю» після перемоги над «Шахтарем» ми аж ніяк не мали наміру. Але що поробиш, очки потрібні всім. Тож на поєдинок з «Волинню» ми вийдемо з величезним бажанням реабілітуватися за цей програш.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com