Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Керівники "Карпат" зустрілися з фанатами


Керівники "Карпат" зустрілися з фанатами


Діалог, що тривав більше години, мав місце у прес-центрі стадіону «Україна». Почесний президент «Карпат» Петро Димінський та губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк зустрілися з представниками фанатів «зелено-білих». Пропонуємо вашій увазі стенограму ключових моментів зустрічі.

Михайло ЦИМБАЛЮК, губернатор Львівщини:

– Перш за все, я хочу подякувати Петру Петровичу за те, що він дав можливість зустрітись з представниками найбільш активної частини фанатів. Це дуже важливо. Бо крім того, що я є прихильником і вболівальником нашого клубу, мені важлива підтримка команди громадськістю. Ви представляєте найактивнішу її частину і я хочу сказати, що працюючи в Києві чи в Полтаві, бачив, що наші фани проявляли принциповість, відстоювали національні інтереси, відстоювали футбольний клуб. Я сьогодні хотів би почути ваші думки стосовно нашої співпраці. Ви бачите, ми активно готуємось до ЄВРО-2012. Ви чули, як минулого тижня Польща мала серйозні проблеми. Сьогодні УЄФА розглядає можливість навіть позбавлення проведення деяких матчів. Багато залежить від позиції фан-клубів та організаторів, тому мене це турбує. Я хотів би, щоб ми мали ділову співпрацю. Десь потрібно владі, а десь потрібно вам. Треба враховувати, що ви представляєте футбольний клуб та цілу область і на вас дивляться як на представників Західної України. Крім того, ви бачите, що наша команда показує хороші результати. Ми дивимось в майбутнє, вийшли на європростір. Надзвичайно важливо, коли ми з вами виїжджаємо за межі держави. Там ми уже представляємо не тільки Львів, а й цілу країну. Сьогодні я хотів би почути ваші думки та пропозиції щодо нашої співпраці.

Петро ДИМІНСЬКИЙ, почесний президент ФК «Карпати»:

– Я теж хочу подякувати за палку підтримку команди. Вважаю, що в досягненні хороших результатів «Карпат» є велика ваша заслуга. Поряд з цим, у мене є дуже багато питань до вас. Я хотів би, щоб ви їх по-людськи зрозуміли. Останнім часом, особливо, коли ми проводили матчі євротурніру, є багато претензій до клубу щодо поведінки наших вболівальників. В тому числі є претензії і від УЄФА. Я не думаю, що це може прикрашати Україну, Львів, «Карпати», які не мають відношення ні до кельтських хрестів, ні тим паче до банерів, які були вивішені на матчі проти «Галатасарая». Я буваю практично в усій Європі. Багато разів був у Туреччині і ви так само були, коли ми грали проти «Галатасарая». Проти нас таких банерів не було.

АНГЕЛ, фанат «Карпат»:

– Зате там на нас з ножами кидалися...

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Ви як молоді люди повинні розуміти, що це не приносить користі. Я вже не кажу, що клуб замість того, щоб допомогти в тому числі і вам, заплатив понад 100 тисяч євро штрафу, через поведінку наших фанатів. Ми вийшли назустріч вам, давали літаки для закордонних матчів. Є два варіанти: або ми будемо співпрацювати нормально і показувати, що ми дійсно держава, яка заслуговує на проведення ЄВРО, або про нас будуть думати, що ми не тільки не можемо в країні навести лад, а й в усьому решта. Ми повинні розуміти: якщо прагнемо в Європу, то потрібно це своїм прикладом доводити. Ми говоримо, що Львівщина – це П’ємонт України, то давайте це показувати і наводити приклад.

Я думаю, що в нас повинні бути прекрасні відносини з владою і сьогодні всі мають працювати на кінцевий результат. Я, наприклад, знаю, що я можу, Михайло Цимбалюк знає, що може влада. Команда знає, який у неї потенціал. Я би хотів до вас звернутися. На наступний сезон буде стояти серйозне завдання. Я буду ставити питання про те, що команда повинна вийти в призери українського чемпіонату. Ви повинні зрозуміти своє відношення до клубу. Якщо це прайд левів, то я буду це вітати. Але ви розумієте, що прайд - це згуртованість левів для вирішення конкретного питання. Головна мета у левів – це вдале полювання. Якщо у нас прайд футбольний, то він повинен стати частиною «Карпат», влади і всього, що відбувається на Львівщині. А якщо це прайд, який хоче тільки принести шкоду «Карпатам» під різним соусом, то з цього нічого не вийде. Можливо, я щось перебільшую, але те, що я бачу і багато терпів, сьогодні вирішив сказати.

Михайло ЦИМБАЛЮК:

– Я б хотів, щоб ми з вами поговорили в такому напрямку: ви знаєте, що ми будемо грати на новому стадіоні. Для мене також важлива ваша думка: де планувати фан-сектори, яким чином планувати, щоб було зручно, щоб ми могли створити нормальні умови для вболівальників, які будуть приїжджати з інших міст і країн. Якщо не заперечуєте, ми будем вас залучати до планування і секторів, і самого стадіону. Я за те, що ми зробимо у новому приміщенні стадіону декілька кімнат для фан-клубу. Для того, щоб ми могли там і зустрічатись, і проводити якусь роботу. Думаю, це нормальний європейський підхід. Можливо, є думки з вашого боку. Хочеться сьогодні провести зустріч у вигляді діалогу, а не монологу. Прошу бути щирими і відвертими.

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Я хочу оголосити деякі цифри. Втрати ФК «Карпати» від УЄФА за Лігу Європи дорівнюють 107 тисяч євро. Як ви вважаєте, це нормальне явище? Якщо брати до уваги літаки, які клуб оплачував, то це буде 200 тисяч, а за 200 тисяч євро, я думаю, можна вивести регбійну команду «Батяри», в якій ви граєте, не тільки у Прем’єр-лігу, а й у Лігу Чемпіонів. Прем’єр-ліга просить 230 тисяч 150 гривень. За 2011 рік поки 42 500 – тобто, це є якась тенденція на краще. Але я кажу, давайте будемо нормально до цього питання відноситись. Я не хочу, щоб ви сказали, через кого це ми платимо. Ви повинні зрозуміти і зробити висновки. Цього разу я доклав свої кошти, але наступного разу ці гроші будуть з когось вирахувані.

ГЛАДІАТОР, фанат «Карпат»:

– Ми б хотіли подарувати карпатівський шалик губернатору і запросити вас на фанатський марш у вишиванках, який відбудеться 7 травня об 11 годині.

Михайло ЦИМБАЛЮК:

Дякую, але в 12 годині є офіційні заходи до Дня міста в мерії, однак я і Петро Петрович, якщо ви будете його запрошувати, прийдемо.

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Треба, щоб ви правильно все зрозуміли, бо є запланований захід до Дня міста. Головне, щоб ви не сприймали це як неповагу у випадку, якщо ми не зможемо прийти. В крайньому випадку, якщо ми не приєднаємось з самого початку, то підійдемо вже десь ближче до стадіону.

АНГЕЛ, фанат «Карпат»:

– А вам не здається, що не однаковий підхід до «Карпат» і до інших команд? В одних штрафи 2-3 тисячі за фаєри, а у нас 10...

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Давайте говорити відверто. Я хоч раз вам за фаєри що-небудь говорив? Минулого разу ми тут зустрічалися і я сказав: якщо ці фаєри по ділу, то я не проти їх оплатити. Я кажу про такі речі, які були на матчі з «Галатасараєм». Є екстремісти і там, і тут, але на стадіоні «Галатасарая» в нашу сторону не було жодного образливого слова. Навпаки, коли ми 2:0 вигравали, то стадіон стоячи аплодував «Карпатам». Те саме було і після матчу. Так, там було написано «Ласкаво просимо до пекла». Але так всі команди зустрічають на цьому стадіоні.

АНГЕЛ, фанат «Карпат»:

– Наших вболівальників не пускали в Харкові на матч. А приїхало їх більше півсотні.

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Я вважаю, що це недолік клубу і ваш також. На будь-якому стадіоні, де «Карпати» проводять виїзні матчі, у вас повинні бути заброньовані місця. Якщо буде ця заявка на кількість місць, так як написано в регламенті, то не буде ніяких проблем. Але, по-перше, це повинна бути культура вболівання, а є люди, які приходять просто покричати, поштовхатись, повигукувати щось. Ці люди взагалі не мають ніякого відношення до футболу. Це мене дивує. І ви таких людей у фан-секторі тримаєте біля себе і нічого не робите. Давайте спільно наведемо порядок у вашому секторі, щоб я бачив, що це дійсно вболівальники, а не крикуни, а вони є і ви це прекрасно знаєте. Я не вимагаю більш нічого. Я хочу, щоб було просто порозуміння.

ГЛАДІАТОР, фанат «Карпат»:

– Проблема була така: квитки продавали кому-небудь, а по-друге, міліція проводить своїх друзів. Всіх направляють в 16-17 сектори, бо там стоячі місця і ніхто їх не контролює. Зараз вже почалася співпраця з клубом. Ми самі організовуємо продаж квитків. Цю проблему ми вирішили майже до кінця. Сподіваємось, так буде і на новому стадіоні.

Михайло ЦИМБАЛЮК:

– На новому стадіоні міліція буде нести службу тільки по периметру, тобто всередині будуть стюарди. Тому варто, щоб ви з клубом тісно працювали і ви маєте відповідати за тих, що є у вашому секторі. Я не виключаю, там є люди, за яких ні ми не несем відповідальності, ні ви. А потім кажуть, що це все наш фан-клуб. Через це ми готові з вами співпрацювати. Щодо виїзних матчів, то я готовий говорити зі своїми колегами, головами облдержадміністрацій, та вирішувати питання, щоб нам там створювали умови. Прийом наших фанатів у Харкові був ненормальним. І не тільки. Через таке суддівство ми самі з Петром Петровичем хотіли палити фаєри, якщо б вони в нас були в руках. Правильно каже Петро Петрович - фаєри потрібні, коли проявляються емоції. А наші хлопці ходили голодні-холодні. Ми готові в цей процес включитись. Але головне, щоб була взаємність і не переходили межу. Як відносяться інколи судді і відношення Федерації футболу до фан-клубу - це тема не сьогоднішнього діалогу. Петро Петрович робить все можливе в цьому плані. Я також намагаюсь впливати, але поки що не все вдається. Але поступово ми дамо всім зрозуміти, що Львівщина, маючи потужний стадіон та унікальну команду, має право заявити на всю Європу про новий рівень спілкування та нову культуру. В цьому плані треба працювати.

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Щодо виїзних матчів. Є питання, які ми ще не обговорювали і тут обговорювати не будемо. Ми попрацюємо, зустрінемось і затвердимо порядок, правила, як ми будемо робити, щоб на виїзних матчах було все сконцентровано на футбольному інтелекті. Як це зробити, я знаю і розкажу. Будемо пробувати втілювати це в життя. Щодо того, що Федерація футболу неадекватно підходить до нас: розумієте, це таке питання, що я не в стані його вирішити. В нас є людина, яка є представником Федерації – Ярослав Грисьо. Треба менше розказувати Суркісу, скільки ми тут футбольних полів набудували, а вирішувати питання, про які ви говорите. Потрібно колективно звернутись до нього і вирішити це питання. Мені теж багато чого не подобається, але я просто не звертаю на це уваги. Вам би я теж побажав на ці речі не звертати уваги, а більше думати про себе.

АНГЕЛ, фанат «Карпат»:

– Нас зацікавила ваша пропозиція про співпрацю щодо планування нового стадіону. Як щодо фанатського пабу?

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Там буде паб і не один. Працюйте та давайте варіанти і побажання. А ми, коли стадіон буде ближчий до закінчення, ці питання повирішуємо.

Михайло ЦИМБАЛЮК:

– До речі, про фаєри. Ми під прицілом УЄФА. Особливо після ситуації в Польщі. Там Прем’єр уже оголосив, що поліція буде мати право після дослідження стадіону взагалі не впускати туди вболівальників. В УЄФА будуть дивитись прискіпливо, щоб цей дурний приклад не перебрався до України.

АНГЕЛ, фанат «Карпат»:

– Футбол – це шоу. Чи нам набрати в рот води?

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Ні. Але є інші піротехнічні засоби. Наприклад, можна гарно запустити якийсь феєрверк. Одна справа фаєр тримати в руках, а інша, коли фаєр кидають на поле і димом затягує весь стадіон. А за це клуб платить штрафи. Є вирішальні матчі, коли команда може вигравати, але такий фаєр може збити темп гри. В нас були такі випадки, що зупиняли матч. Треба взяти роз’яснення у Федерації футболу, в Прем’єр-лізі. Подати свої пропозиції. Якщо фаєр не заважає нікому, то, справді, чому б його не використовувати?. Повинен бути спеціальний інспектор, який би за всім цим слідкував.

ГЛАДІАТОР, фанат «Карпат»:

– Зараз практично усі стюарди – це фанати «Карпати», з нашого сектору. Наші хлопці мають вищу освіту, а то й не одну. Є юристи, інші спеціалісти. Думаю, ми б могли допомогти вам у чомусь на новому стадіоні.

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Слушно. Такі люди нам потрібні.

Михайло ЦИМБАЛЮК:

– Ми вже формуємо адіміністрацію нового стадіону. Було б дуже добре, якби у нас були юристи, які б одночасно були уболівальниками «Карпат». Тоді б вони набагато краще ставилися до матеріально-технічної бази. Я пропоную вам підготувати свої резюме з телефонами. Бо зараз саме штат набирають і вирішують, скільки має бути людей. Бо ж будуть не лише паби, будуть стоянки, інші заклади.

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Я навіть готовий з вами угоду підписати. Ви зі свого боку підписуєтеся за відповідальність, а я підпишуся за свої зобов’язання. Тоді у нас буде все нормально.

Михайло ЦИМБАЛЮК:

– Думаю, влада також мала б підписатися під цією угодою.

ДЖОРДАН, фанат «Карпат»

– Ви кажете відповідальність. От буде приклад. Під час маршу з фанатами «Динамо» ми повністю взяли відповідальність на себе. Міліція не буде нічого робити. За безпеку і за весь контроль відповідальність беремо на себе. Міліція погодилася на наші пропозиції. Справа в тому, що раніше це зробити ми б не змогли. Але тепер, коли ми створили ГО «Завжди вірні», яка складається лише з фанатів, у нас є підпис юридичної особи. Тепер ми і автобуси зможемо нормально замовляти. Тепер хотіли б у вас спитати – чи є якась можливість отримати невеличке приміщення біля центру, для зустрічей чи для того, щоб там розповсюджувати квитки? Бо зараз ми їх на вулиці продаємо під дощем…

Петро ДИМІНСЬКИЙ:

– Гаразд, напишіть свої пропозиції, а ми зі свого боку подивимося на свої можливості.

ГЛАДІАТОР, фанат «Карпат»:

– Ще є така пропозиція. Зараз ледь не на кожній стіні намальована якась гидота, нецензурщина. У нас же є художники з освітою, райтери, які б малювали графіті з емблемами Євро та «Карпат». Так само ми б стежили, щоб їх не замальовували, бо ми в курсі, хто цим всім займається.

Михайло ЦИМБАЛЮК:

– Це цікаво. Підготуємо доручення до міського голови. Справді, є огорожі, стіни. Я не проти, це хороша європейська практика. Хай так, ніж інші будуть писати всякі дурниці. Хай краще будуть корисні іміджеві речі.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Інформаційний центр ФК "Карпати"

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (44)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Ingvar (Lviv)
Цап-царап (Харьков) 07.05.11 08:52 --------- та там більше половини підписів - звичайний ефесбешний \"брєд\".
Ответить
0
0
Цап-царап (Харьков)
Ласпи (Севастополь) 06.05.11 14:30 Хороший комментарий у предпоследнего фото... автор уж точно знает...
Ответить
0
0
evro2012 (Харьков)
Всем Юго-Восточным пользователям ua-football которые сейчас попытаются перевести футбольную тематику в политическую. Я вынужден вас разочаровать во Львове нет фашизма и нацизма и им здесь и не пахнет, все Ваши фантазии это дело рук Ваших же местных политиков и наших псевдопатриотов типа Свободы,которые не зная как вывести страну из экономической ямы пытаются Вас развлекать страшилками про Бандеру, у нас также ненавидят фашистов как и у Вас. Поймите все что происходило раньше это уже история и нам нужно двигаться дальше поэтому предлагаю оставить эти политические терки и перейти к футболу. Mist (Toronto-Lviv) 06.05.11 14:40 Я всегда был уверен , и говорил об этом здесь , что во Львове больше адекватных людей , с нормальными понятиями о жизни ! Я рад что не ошибся !
Ответить
0
0
Andrij2012 (Львів)
Подивився на ссилку севастопольця ... Почитав трохи російської преси. Зробив для себе висновок. Вони ж навіть не можуть об\'єктивно і адекватно висвітлити події 2-х тижневої давності . Так вот з відки взялись \"історичні\" дані про злочини героїв визвольного руху . Не вірю я їм вже давно , ні одному слову , і вам не раджу .
Ответить
0
0
tuz-7 (харьков)
Краще хоча б раз зустрілися зі здоровим глуздом.
Ответить
0
0
moderator
Прекращаем переходы на личности и оффтоп
Ответить
0
0
moderator
Таркан (Парма) 06.05.11 16:39 Заблокирован. В случае возникновения каких-либо вопросов по поводу блокировки, обращаться на модераторскую почту (адрес - в разделе \"О проекте\")
Ответить
0
0
gwer (LWIW)
romprest (Львів) 06.05.11 16:02 Скажу тобі по секрету - ЗНАЮ! Паркан (Парма) 06.05.11 16:39 Відал Сассун Пармский - в бан хочеш?
Ответить
0
0
Таркан (Парма)
gwer (LWIW) судячи по твоему посту ти давній інтернет дрочун! Якщо не в теме нефіг постити!
Ответить
0
0
gwer (LWIW)
Судячи по репліках, фанат з погонялом Ангел - давній клієнт психіатра. У чувака явна манія переслідування і образи на весь світ.
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
Mist (Toronto-Lviv) 06.05.11 14:40 ---------- Фашизма может и нет, но клоунов канающих под фашиков и нациков у вас да и у нас к сожалению хватает. А у УЕФА и ФИФА с чувством юмора в этих вопросах к сожалению не все так хорошо, как бы нам хотелось
Ответить
0
0
Antropofag (Msto Leva)
Ласпи (Севастополь) 06.05.11 14:30 А що там такого, крім 2х персонажів на 3 фотці нічого провокативного не побачив. Хочуть люди робити такі свята, хай роблять. Мене особисто не цікавлять жодні марші, зміст робити марш є тільки у війну, коли треба своїм ходом перебратись з точки А в точку Б. Але якщо людям подобається, то хай ходять.
Ответить
0
0
Mist (Toronto-Lviv)
Всем Юго-Восточным пользователям ua-football которые сейчас попытаются перевести футбольную тематику в политическую. Я вынужден вас разочаровать во Львове нет фашизма и нацизма и им здесь и не пахнет, все Ваши фантазии это дело рук Ваших же местных политиков и наших псевдопатриотов типа Свободы,которые не зная как вывести страну из экономической ямы пытаются Вас развлекать страшилками про Бандеру, у нас также ненавидят фашистов как и у Вас. Поймите все что происходило раньше это уже история и нам нужно двигаться дальше поэтому предлагаю оставить эти политические терки и перейти к футболу.
Ответить
0
0
Nazyk (Львів)
Ласпи (Севастополь): Ні, не той. Це марш перед матчем з Динамо http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...
Ответить
0
0
Ласпи (Севастополь)
Hunter_MX (Харьков) 06.05.11 14:25 Где то так, http://lenta.ru/photo/2010/04/29/lvov/, за это УЕФА целовать не будет.
Ответить
0
0
legolaiZZZ (Харьков)
Все так сладко, что аж претит... Ну ладно Дым с болелами пытается конструктив наладить, а Цимбалюк что там делал? боится, что новенький стадион могут угрохать фанаты? ))) или рейтинг себе таким образом решил поднять? Хорошо, что Добкин с Гепой не лезут на встречи с болельщиками, а то это бы вообще умора была бы)))
Ответить
0
0
Mist (Toronto-Lviv)
Ласпи(Севастополь) У нас ходят слухи что у вас гей парады проводят это правда?
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
vitalycos (Lviv) 06.05.11 14:25 ---------- Ну сняли бы розы и спокойно купили. Кстати в моем секторе с самого начала матча кучковалась группа львовских фанов - они ж как то прошли? А вообще то все претензии предъявляйте руководству своего клуба
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
Ласпи (Севастополь) 06.05.11 14:14 Pingwin (Lviv) 06.05.11 14:23 -------------- А что, вышиванки будут вышиты кельтскими крестиками?
Ответить
0
0
vitalycos (Lviv)
Hunter_MX (Харьков) 06.05.11 14:18 -------------------- і що?я і не проти нормальних відносин між фанами....Динамо тоже не замовило для своїх фанатів....але нашим просто не хотіли білети продавати і пів матчу простояли біля стадіону....
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
Ласпи (Севастополь) 06.05.11 14:14 От тільки не треба погрожувати :))))
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
Mist (Toronto-Lviv) 06.05.11 14:19 ---------- Люди из нейтральных городов не владеют ситуацией, поэтому как раз их мнение в данном случае мне соверешенно не интересно
Ответить
0
0
Mist (Toronto-Lviv)
Hunter_M(Харьков) В данной статье нет ни одного упрека в адрес города Харьков, есть претензии фанатов к работникам стадиона, Вашему президенту почему то можно было говорить что наш стадион сплошной мусорник а нам нельзя что ли ? Вообще ситуация между двумя городами сложилась не однозначная, если бы сейчас поменять нас местами то Вы отстаивали ту же точку зрения что и мы, а мы Вашу, поэтому тут скорей Важны мнения нейтральных городов при чем с разных регионов :)
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
vitalycos (Lviv) 06.05.11 14:12 ------------- Очевидцы чего? Того, что гер Дыминский не заказал для своих фанов места и соответственно по всем правилам их не должны были пускать на стадион? Того, что должностные лица Металлиста все же нашли выход из этой ситуации и посадили всех гостей компактно в одном секторе? Того, что общение фанов Харькова и Львова было соверешенно дружелюбным? И после этого львовский чиновник заявляет, что \"Прийом наших фанатів у Харкові був ненормальним\", зачем то лишний раз непонятно зачем нагнетая ситуацию?
Ответить
0
0
svarnychok (Kyiv)
ні про шо...
Ответить
0
0
Ласпи (Севастополь)
...– Ми б хотіли подарувати карпатівський шалик губернатору і запросити вас на фанатський марш у вишиванках, який відбудеться 7 травня об 11 годині..... Это какой такой марш?Типа как 28 апреля в Львове был?Тогда хлопцы прощайтесь с ЕВРО,разменяют вас на Днепро или Одессу.
Ответить
0
0
vitalycos (Lviv)
Hunter_MX (Харьков) 06.05.11 14:07 ------------------------ ну та є очевидці того....наші ж їздили в Харків....і Цимбалюк був на стадіоні...
Ответить
0
0
AndreSem (Киев)
...Я хоч раз вам за фаєри що-небудь говорив? Минулого разу ми тут зустрічалися і я сказав: якщо ці фаєри по ділу, то я не проти їх оплатити. ...Одна справа фаєр тримати в руках, а інша, коли фаєр кидають на поле і димом затягує весь стадіон. ================= Прикольно :) Дим - платить за дим :)) Каламбур :) P.S.Подібні зустрічі, вважая потрібні.Так, звичайно все це за великим рахунком піар, але може якісь дивіденти обидві сторони й отримують.
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
Mist (Toronto-Lviv) 06.05.11 14:02 ------------- Ну извини, если ваш губернатор говорит откровенные гадости о нашем городе и при этом нагло врет, как мы можем промолчать?
Ответить
0
0
Mist (Toronto-Lviv)
Харьков Ваше мнение нас не интересует,Вы лица заинтересованные, пусть выскажутся болельщики других городов. Когда публикуют стати о Металисте мы не лезем к Вам и не гадим на ветках, поверьте это Вам не делает чести.
Ответить
0
0
vitalycos (Lviv)
Ahonc (Киев) 06.05.11 13:15 -------------------- так інфа вся з офіційного сайту....в когось з київсьикх клубів багато інформації печатають?
Ответить
0
0
negoro (kharkov)
Обыденная, вроде бы, встреча, однако похожа на заседание актива совхоза \"Заветы придумайсамкого\". Что имеем, а имеем то, что в свете последних скандалов инициированных руководством Карпат, надо теперь попытаться очиститься от \"грязи\" и перестраховаться на будущее, так как из-за \"непримиримой принципиальности\" сами Карпаты теперь будут под пристальным вниманием, а по сему надо взять всё под контроль. Получиться ли? Думаю да, если фанатов объединят, а это можно лишь опираясь на образ мнимого врага, создаваемого в воспалённом мозгу некоторых местных идеологов. При этом вспоминается майдан, оплаченный Березовским, Коломойским, Аваковым и Ко. Косвенно подтверждают это ответы фанатов, которые напоминают ополчение, готовое всегда надеть запрятанные шаровары и встать под ружьё по первому звуку трембиты. Вот почему-то тогда не очень вериться в миролюбие этой публики. Поживём-увидим. Только сдаётся мне, что и Дыминский кривит душой : \"якщо ці фаєри по ділу, то я не проти їх оплатити\" - подтверждение того, что у этого человека двойные, а то и тройные стандарты! Фаеры на стадионах запрещены и точка! Закон один и обязателен для всех, его следует выполнять неукоснительно не только Металлистом и другими юридическими и физическими лицами, но и ВАМ!!! Иначе нет смысла строчить жалобы во все инстанции и просить помощи у немцев!
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
Відчитали як учнів із поганою поведінкою.
Ответить
0
0
Фанат (Львів)
mi amigo (Харьков) 06.05.11 13:08 А що за коло пошани робили наші фанати ?
Ответить
0
0
Ahonc (Киев)
У редакции УА-Футбол: а может уже хватит про «Карпаты» писать? Надоело уже. Неужели про другие клубі нету интеренсой информации?
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
mi amigo (Харьков) 06.05.11 13:09 Ну он хоть в футбольные дела не лезет слава Богу :)
Ответить
0
0
mi amigo (Харьков)
В общем, не повезло львовянам: у них не только президент клуба неадекватный, но еще и губернатор Hunter_MX (Харьков) 06.05.11 13:06 не пались у нас и мер неадекватный)))
Ответить
0
0
mi amigo (Харьков)
\"АНГЕЛ, фанат «Карпат»: – Зате там на нас з ножами кидалися... Петро ДИМІНСЬКИЙ: – Ви як молоді люди повинні розуміти, що це не приносить користі.\" Дым жжот))) а вообще у руководства КЛ совесть есть, они отказались от своих фанатов в Харькове. И если б не добрая воля офицера безо МХ, то весь матч бы они простояли за чашей стадиона. А так респект фанам КЛ - круг почета понравился)))
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
В общем, не повезло львовянам: у них не только президент клуба неадекватный, но еще и губернатор
Ответить
0
0
лето (Киев)
отличные встречи...побольше бы таких в других городах...
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
Ну да, сначала Карпаты отказались от своих болельщиков, чтобы не платить штрафы (заявки на гостевые места не было), а потом вместе с губернатором обвиняют харьковчан в каких-то проблемах. Да по хорошему их вообще не должны были пускать на стадион!
Ответить
0
0
фикса (Львов)
От зараз харків\"яни почнуть какашками кидатись.
Ответить
0
0
Werwolf23 (Львів)
все правильно, а коли запустили на стадіон???
Ответить
0
0
михей джуманживеч (Харьков)
Во,блин!!!И когда это фанатов Карпат не пускали на матч в Харькове???Нормально ребята болели,вели себя прилично...Тем более,их определили на сектор к харьковским болельщикам...
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус