Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Тарас Кабанов: "В "Металурзі" склад на гру визначав президент"


Тарас Кабанов: "В "Металурзі" склад на гру визначав президент"


Для Тараса Кабанова запорізький "Металург" не є чужою командою. У 2006-2009-х роках він виступав за цей клуб. В інтерв’ю сайту "Футбол 24" Кабанов поділився власними міркуваннями стосовно причин вильоту "металургів" із Прем’єр-ліги та згадав особливості роботи в цій команді.

- Вся біда в тому, що дуже багато кваліфікованих гравців покинули команду, - каже нападник. - Тим паче, після першого кола "Металург" набрав лише 9 очок. Молодій-новій команді було важко вилізти із дна турнірної таблиці. Це і призвело до того, що Запоріжжя не буде представлене в наступному сезоні в Прем’єр-лізі. Із тих матчів, що я бачив, "Металургу" також не вистачало футбольного везіння. Візьміть хоча б останню гру із "Кривбасом". У першому таймі запоріжці значно краще виглядали за криворіжців. Але дитячі помилки призвели до голу. А потім "Металург" не зміг відігратися.

- Погоджуєтеся з тим, що в цій ситуації винне керівництво клубу? Продаючи своїх талановитих футболістів, воно б мало подбати про їхню заміну. А кваліфікованих гравців в "Металург" не запрошували…

- Це питання не до футболістів, а до самого керівництва. Це ж воно створює команду, їм видніше кого вони хочуть запросити. Не все залежить від футболістів.

- Це зрозуміло, але ж ви футболіст із досвідом, знаєте дуже добре цю "кухню" і можете аналізувати ситуацію. Тим паче, що запорізький "Металург" для вас не чужа команда…

- Однозначну відповідь важко дати. Не забувайте ще про тренерську чехарду. За той час, який я провів в Запоріжжі, змінилося, здається, п’ять тренерів. Лутков ішов, потім приходив, так само і деякі інші. Це теж негативно позначилося на результаті команди. Не повинно так бути, що фахівець попрацював 2-3 місяці і пішов у відставку, а потім знову повернувся. Це нічого хорошого команді не приносить.

- А які у вас спогади залишилися про період кар’єри в запорізькому "Металурзі"?

- Дуже хороші спогади про період, який мені приніс багато друзів. В нас був хороший колектив. Ми і досі із багатьма проводимо вільний час разом. Тому із Запоріжжям в мене пов’язані лише приємні спогади.

- Це правда, що в запорізькому "Металургу" тренери нічого не вирішують, за них це робить власник клубу Ігор Дворецький? Коли ви грали за цей клуб, пан Дворецький також визначав склад команди на гру?

- Нам цього не оголошували, але зрозуміло, що власник клубу має вплив на тренерів. Цього не можна заперечувати, таке, думаю, є в кожній команді. А в Запоріжжі президент занадто багато втручався в роботу тренерів.

- Яке саме втручання ви маєте на увазі?

- Як ви і казали, він міг визначити склад на гру. Це ж прерогатива тренера, лише він кожного дня бачить хто і як тренується, наскільки готовий. Але, наскільки мені відомо, бувало президент вирішував хто вийде на поле. Тренер міг не погоджуватися з цим, але в нього іншого варіанту не було.

- Цікаво, якими критеріями при цьому послуговувався президент клубу?

- Нам про це не розповідали. Нам просто оголошували склад на гру і все. Хто потрапляв в стартовий склад, той і виходив на поле та робив свою роботу. Від нас же нічого не залежить. Говорять, ми граємо. Звичайно, були серед нас невдоволені, були і задоволенні таким станом справ. Кожен по-своєму на це реагував.

- А у вас не було тоді такого відчуття, що працювати на тренуваннях, бути в хорошій формі замало для того, щоб потрапляти в основу? Це ж треба ще і з президентом нормальні стосунки мати…

- Президент практично на кожному тренуванні бував. Він за усіма спостерігав і робив свої висновки.

- На тренуванні президент клубу міг накричати на гравця?

- Такого не було. Міг просто підказати, але не кричав ні на кого.

- Тарасе, як гадаєте, запорізькому "Металургу" буде складно повернутися в Прем’єр-лігу?

- Головне зберегти склад. В "Металурзі" дуже багато молодих та перспективних гравців. Якщо їх не розпродадуть, буде поставлене завдання повернутися в еліту і підсилять кількома гравцями команду, то Запоріжжя через сезон повернеться в Прем’єр-лігу. Там непогана команда, з теперішньою грою їм буде не важко це зробити. Усе залежить від керівництва клубу. Якщо воно поставить завдання повернутися в еліту, ніхто нікого не продаватиме і футболісти вирішать це завдання.

- Футбол в Прем’єр-лізі і в першому дивізіоні суттєво відрізняється?

- Деякі матчі в Прем’єр-лізі грати легше. В першому дивізіоні інший рівень команд, силовий футбол. А в еліті більше команд, які і самі грають, і тобі дозволяють. Тому там легше показати свою майстерність.

- Тобто, в першій лізі команди брак майстерності компенсують силовою грою?

- Саме так.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Андрій Захарчук, football.24tv.ua

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (5)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Старпом (Севастополь)
Не Свой (Севастополь) 12.05.11 19:20 Буга-га-га-га-га !!!! Это ваще тут каким боком ?????
Ответить
0
0
Не Свой (Севастополь)
Есть еще один великий.. Красильников - тоже полюбливал составы назначать! Тренера тоже были ручные, при этом, это чудо, до сих пор считает себя \"не последним человеком в Украинском футболе\" Чуть команду незагубил, благо отодвинули клоуна - надеюсь, что навсегда. Потом была новая фишка, начиная с марта, каждую неделю откравал новый стадион, так докатился до конца чемпионата... А края стройки в ближайший месяц не видно.
Ответить
0
0
Nut (Донецк)
Открыл глаза
Ответить
0
0
HOM (Александрия)
да,такой игрок в клубе нужен однозначно.
Ответить
0
0
Netherwing (Запорожье)
П*зда тебя родила, а ты говоришь: \"Мама\"... Это я Дворецкому. Такого дурдома нет ни в одной команде блин.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус