Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Резван Кочіш: "Впевнений, що такий ляпас нас розбудить"


Резван Кочіш: "Впевнений, що такий ляпас нас розбудить"


Резван Кочіш намагається знайти причини розгрому у Донецьку

– Перший тайм ми почали досить непогано. Взяли гру під свій контроль і трималися своїх футбольних принципів. Ми намагалися знайти слабкі сторони суперника, але створити багато моментів не вдалося. По правді, їх до перерви практично і не було. А що трапилося у другому таймі, я не можу пояснити. Почали ми нормально, але потім за 10 хвилин тричі пропустили. Розслабилися чи що? Я чесно не знаю, чому так сталося. Можливо, ми десь втратили пильність, забули про концентрацію. У цьому чемпіонаті ми не пропускали 4 голи у власні ворота і не повинні були пропускати їх зараз. Іноді в кожної команді трапляються такі прикрі казуси. Все ж завдання на сезон ми виконали, 5-те місце завоювали. Мабуть, ми програли тому, що не билися за більше.

– Ви тричі пропустили не за 10, а за 6 хвилин...

– Знову ж таки, мені важко знайти причину. Ми програли. Зараз нам не залишається нічого іншого, як сісти і детально розібрати кожен ігровий епізод цього матчу. Ми не повинні припускатися таких помилок, тому треба зрозуміти, що стало причиною їнього виникнення.

– 4 голи – це не забагато? Чи ти вважаєш, що рахунок по грі?

– Забагато, звичайно. Але я впевнений, що такий ляпас нас розбудить і змусить у майбутньому більше так не робити.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (4)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Пузач (Украина)
\"...Все ж завдання на сезон ми виконали, 5-те місце завоювали. Мабуть, ми програли тому, що не билися за більше.\" - с такими легионерами Карпатам прямой путь от самобытной команды, которую опасаются все без исключения, в серую толпу середнячков.(
Ответить
0
0
yaspas74 (тернопіль)
Нічого страшного не відбулось.Команда вирішила основну задачу можна перевести подих.За одно відкрились проблеми над якими треба працювати. Бажаю Карпатам в наступному сезоні зберегти цей склад і гру,і результат прийде.
Ответить
0
0
ВАСКАРБА (Львов)
Непогано підзаробили... І нікого не попрікнеш!!! Просто поставили поруч з карліком-гомесом, карліка петрівського. І це проти Чечера й його друзів-стовпів. Я вважаю, що для більшої впевненості теба було в цетр оборони поставити Гудиму (ріст 168 см) :))
Ответить
0
0
Dizi 62 (мариуполь)
привет!
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус