Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Петро Димінський: "Родзинка "Карпат" — це патріотизм"


Петро Димінський: "Родзинка "Карпат" — це патріотизм"

На Львівщину Петро Димінський приїхав, закінчивши Криворізький гірничий інститут, і за десять років у Червонограді пройшов шлях від майстра до директора шахти. У перші роки незалежності він започаткував власну справу — створив кілька успішних фірм, що дозволило йому налагодити втрачені після розпаду Радянського Союзу економічні зв’язки з сусідніми країнами. Петро Димінський — заможна, прагматична людина, яка має бажання жити в заможній Україні. Вважає, що кожен мусить приносити користь для суспільства у тих сферах, де є фахівцем. Його життя — футбольний клуб «Карпати». Вже понад десять років він опікується львівською командою. У середині 1970-х років виступав за команду «Кривбас» (Кривий Ріг). Мріє створити команду європейського зразка на базі вихованців галицького футболу.

Почесного президента ФК «Карпати» шанують за професійний підхід до справи, за вміння тримати слово, ставити й виконувати дуже складні завдання та дбати про людей. Упродовж останнього десятиліття він відчутно впливає на політичну та економічну ситуацію в Галичині. Був народним депутатом України четвертого скликання. На відміну від інших політиків, завжди відзначався відкритістю та рішучістю, що багато кому не подобалося і не подобається.

Петро Димінський підтримував демократичні партії Галичини, він український патріот — не на мітингах, а в конкретних справах.

— Кожна гра «Карпат» для галичан — це свято. Цей клуб на злеті. Як вдалося створити патріотичну команду?

— Футбольна команда «Карпати» для нашого регіону, для галичан, для усіх нас — це уособлення патріотизму до своєї землі, невід’ємна складова позитивного іміджу краю, його візитна картка. Я це добре усвідомлюю і поділяю таке сприйняття нашого футбольного клубу.

Для мене «Карпати» — це один із пріоритетів мого життя. Створити патріотичну команду далеко не просто, це дуже складне завдання. Довелося пережити багато розчарувань. Пригадуєте, як «Карпатам» довелося залишити вищу лігу? Це був непростий період, почули багато неприємного, але були й щирі слова підтримки. До таких невдач слід підходити без зайвої істерики, по-філософськи. Знаєте, легкі перемоги розслабляють. Часом потрібні й поразки — вони загартовують, виховують волю до перемоги. І «Карпатам» треба було цей шлях пройти.

Щоб чогось досягти, в кожну справу треба вкладати частину душі. Тоді те, що ти робиш, принесе результати. Родзинка «Карпат» — це патріотизм. Наша футбольна молодь виховується у патріотичному дусі з дитячої юнацької школи й до першої команди.

Мушу також наголосити, що «Карпати» пишаються своїми вболівальниками. Це патріоти, які ніколи не зраджують команду. Це наш моральний стимул, наш тил. Наші перемоги — це і їхні перемоги. Загалом кажучи, «Карпати» й самовдосконалюються, і досягають поступу заради таких уболівальників. Виконано величезну роботу, яка приносить головне — моральне задоволення. Саме тому ми стверджуємо: «Карпати» — це народна команда.

— Який у вас підхід до підбору гравців, тренера команди?

— Ми ретельно підходимо до комплектування. Було й таке: футболісти талановиті, але не прижились в «Карпатах». Не тому, що погано грали, — просто не змогли перейнятися духом команди, не зрозуміли, в чому її сила.

Питання питань — підібрати тренера. Були нарікання на мою адресу: мовляв, змінили не одного наставника. Скажу відверто: змінювали тренерів із різних причин. Одні не розуміли головного завдання «Карпат». Інші вважали, що заради перемоги можна жертвувати будь-що — чи то правила faіr play, чи то імідж клубу. На моє тверде переконання, футбол має бути чистим та чесним. Тому я віддав перевагу молодому, маловідомому досі тренеру, який за три роки став улюбленцем уболівальників і виріс як професіонал. Ось така вимогливість до постаті тренера і патріотичний підхід до справи дали результати. Олег Кононов думає і дбає про команду, про її результати. В нього є великий запас зростання як фахівця. Немає меж досконалості.

— Яку оцінку ви б поставили головному тренеру «Карпат»?

— Тверду четвірку з плюсом.

— А чому не п’ятірку?

— Кононову є ще над чим працювати. Він молодий, ще рано думати про відпочинок...

Отже, стрижень «Карпат» — патріотизм. Це розуміють усі — від юнаків до ветеранів команди.

— Чи можлива гармонія влади й футболу?

— Ви правильно вжили слово «гармонія». Власне там, де є гармонія влади й футболу, де можна покладатися на підтримку дванадцятого гравця, де спільно думають про майбутнє, де ставляться спільні завдання, — там завжди приходить успіх. Прикладом цього є такі гранди європейського футболу, як «Барселона» в Іспанії, дортмундська «Боруссія» в Німеччині, донецький «Шахтар» в Україні. І мене тішить, що в нашому регіоні з’явилася чудова нагода для розвитку клубу.

Гармонія влади й футболу може бути тоді, коли влада справді бажає підтримати цей вид спорту. Послухаєш чиновників — і складається враження, що всі прагнуть мати футбольну команду. Інша річ, що не всі хочуть опікуватися нею. Будемо відвертими: в країні, яка недавно здобула незалежність, розвивати футбол — дорога справа. Гляньте, що робиться в Балканських країнах. Там колись добре грали сербські «Црвена звезда», «Партизан». У Болгарії був «Спартак-Левскі», у Румунії — «Динамо» (Бухарест). Де тепер ці клуби? Вони не показують високих результатів, бо економічний розвиток у цих країнах не дає можливості вкладати серйозні кошти в розвиток футболу.

В Україні теж ніби немає потужного економічного потенціалу. Економіка країни вимагає не просто лікування, а реанімації. Це під силу команді Віктора Януковича. Тому на президентських виборах цілком свідомо я підтримав його, бо ставлюся до нього з повагою, у нас завжди були добрі стосунки. Команді Януковича дісталася складна спадщина, і потрібен час, щоб поставити державу на нормальні рейки. А від суспільства потрібне розуміння усієї складності завдань, які стоять перед нинішньою владою. Підніметься економіка — буде гідний розвиток і футболу.

— Нині заможні люди охоче беруть під опіку футбольні клуби. Як вважаєте: це захоплення чи данина моді?

— Кожен має право витрачати зароблені гроші, як вважає за потрібне. Для когось футбол — це хобі, для когось — іграшка, хтось хоче попросту похизуватися. Але переважна більшість спонсорів — це люди, які розуміють, що, вкладаючи великі гроші у футбол, вони ніколи не мають прибутку. Для них футбол — не іграшка, а зміст життя.

На мою думку, кожний захід, на якому збирається велика кількість людей, завжди привертає увагу влади та політиків. Там, де є більш ніж три особи, завжди народжуються різні думки. Футбольні матчі, які об’єднують спільною метою десятки тисяч уболівальників, — це досить потужний ресурс, який можна використати по-різному. І до цього треба ставитися виважено, відповідально.

Як приклад наведу матч львівських «Карпат» із київськими динамівцями, який відбувся 7 травня. Тоді в пішій ході взяло участь близько десяти тисяч людей. Змішаною, солідарною колоною йшли уболівальники двох команд — без ворожнечі, без агресії. Це було красиво й піднесено. Такої політики прагнемо й у футболі, й у державі загалом. Такої прагнемо соборності в Україні — не на словах, а в кожній конкретній спільній справі.

Ми також займаємося благодійною діяльністю. У 2001 році створили благодійний фонд «Галичина сприяння», який надає допомогу сиротинцям, хворим, сприяє у будівництві церков. Я навіть не знав розміру своє зарплати, коли був народним депутатом України, бо всі кошти йшли на рахунок нашого благодійного фонду.

— Який вплив матиме на розвиток «Карпат» та українського футболу Євро-2012?

— Євро-2012 — це наш шанс наблизитися до європейських стандартів. Це дуже потужний поштовх для розвитку українського футболу, для розвитку регіону та України.

Споруджена інфраструктура нікуди не дінеться. «Карпати» отримають новий стадіон, європейського рівня спортивну арену. Завдяки Євро-2012 нас будуть пізнавати, про нас будуть знати. Це, безумовно, посилить туристичну привабливість регіону, з усіма економічними наслідками. Це дуже важливо, щоб нас у світі знали і впізнавали.

Пригадую, як «Карпати» наприкінці 1990-х років уперше поїхали до Іспанії. До мене підходили й питали: «Звідки ваша команда? Де ця Україна?» А сьогодні Україну в Західній Європі пізнають завдяки футболу, бо там грають такі команди, як «Шахтар», «Динамо». Перед нашим приїздом до Севільї ніхто не знав, де Львів. Приємно було дивитися, як на матч «Карпат» з’їхалися з усієї Іспанії та сусідніх країн українці, які там на заробітках. Футбол популяризує всю Україну.

— Як складаються ваші відносини з львівською владою? На словах усі — за «Карпати», а на ділі часто виникали проблеми.

— Усе негативне, всі непорозуміння нехай залишаться у минулому. Нема чого ворушити, плекати якісь старі образи. Головне, що ту сторінку перегорнуто, і ми разом із головою Львівської облдержадміністрації Михайлом Цимбалюком, Львівською міською радою пишемо нову історію, пам’ятаючи про спільну справу, громадський інтерес, про важливість і потрібність ФК «Карпати» для регіону. Ми умовилися, що в ім’я майбутнього нашого регіону зробимо все можливе, щоб на високому рівні провести Євро-2012.

Прикладом конкретних кроків є наша спільна з головою ОДА зустріч із представниками найактивнішої частини фанів «Карпат» напередодні матчу з київським «Динамо». Це був конструктивний діалог, ми разом із головою облдержадміністрації, який, що приємно, вболіває за наш клуб, вислухали думки й пропозиції фанів, врахували їх, домовилися з ними про співпрацю.

Ось на такий конструктив і налаштовуємо себе у відносинах з львівською владою.

— Ви кажете, що на футбол великий вплив має розвиток економіки країни. Яка доля наших офшорних капіталів? Амністія?

— За певних умов. Якщо з офшорів повертаються гроші у вигляді інвестицій вітчизняного бізнесу, вкладаються кошти в розбудову місцевих підприємств, то вони заслуговують на амністію. У такому випадку Верховна Рада та фіскальні органи контролю повинні сприяти поверненню капіталів в Україну.

Щоб змінити ситуацію, належить встановити такі правила гри, щоб бізнесу не було вигідно йти в політику. Для цього треба, щоб бізнес виконав свої інвестиційні зобов’язання перед державою. На таке виконання потрібні гроші. А звідки їх взяти? Та, мабуть, із рахунків, набутих «непосильною працею». Ось тоді бізнес не потребуватиме лобіювання своїх інтересів. Чому сьогодні йдуть у політику? Коли бізнес буде не просто вкладати, а інвестувати, коли податки не перевищуватимуть суму хабарів, тоді підприємцям буде зручніше сплачувати все в скарбницю держави.

— Багато розмов про антикорупційні закони, які прийняти нескладно. Але дуже важко змінити психологію чиновника.

— Я певен, що Президент України вже працює над цим. Чиновник — такий само слуга. Народ вибирає владу, щоб вона навела порядок. Людей нині не цікавить, яка вулиця буде перейменована чи який пам’ятник збудують. Люди думають, як виховати дітей, як забезпечити майбутнє, свою старість і як після себе щось залишити. На це, на людські потреби, на потреби суспільства має працювати влада, вся армія чиновників. А ми, всі як один, маємо не обмовляти владу на кухнях, а робити конкретні, добрі справи.

Я щасливий, бо маю таку справу свого життя, як футбол. Моє захоплення і мої конкретні справи працюють на добрий імідж України. У футболі втілюється мій справжній український патріотизм.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (71)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Харьковчанин (Первая Столица)
Oleg fanat (Хмельицкий) 27.05.11 09:36 Да, горланить про это ни один русский из Украины не станет, потому что мы привыкли тихо и с достоинством работать, приносить пользу своей Родине (Украине, если кто-то не понял)без показухи и \"шароварщины\". Писать книги, строить, изобретать, лечить и прочее, прочее, прочее. В этом и есть наше различие в понимании патриотизма!
Ответить
0
0
vbif (Харьков)
Патриотизм только в том, что мы болеем за свою команду, и за своих против зарубежных клубов.
Ответить
0
0
mikhail-1974 (Донецк)
Красиво рассказывает.На уровне профессионалов никакого патриотизма в футболе нет.Пусть перестанет игрокам платить деньги и посмотрим на экспериментальную команду патриотов.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Oleg fanat (Хмельицкий) 27.05.11 12:26 - Мы такую ерунду не пишем....
Ответить
0
0
Oleg fanat (Хмельицкий)
Всі патріоти України живуть в Харкові.
Ответить
0
0
George_D (Харьков)
Никого из патриотов не забыл? Leva2 (Харьков) 27.05.11 08:54 Таки забыл - Богатинов, Балажиц, и конечно Кононов! Дыминский с патриотизмом протупил. В профессиональной команде на первом месте должен быть ПРОФЕССИОНАЛИЗМ, а так наз. патриотизм будет естественным его следствием. Если футболисты (профессионалы) пришли работать в эту команду, то для них интересы команды этого города - превыше всего. Это не патриотизм? Или Дым считает, что за деньги - это не патриотизм а прос..туция что ли? Ну тогда есть хороший тест - урезать всем в Карпатах зарплату раз в 10, и посмотреть, сколько истиных патриотов останется :-) Кстати, это касается всех клубов УПЛ. Особняком стоит Волынь - 3 месяца на \"чистом\" патриотизме играют :-) НО это исключение из правил.
Ответить
0
0
eugenio (Kharkov)
Припоминаю я, как эта \"самая патриотичная команда\" грозилась уйти из чемпионата Украины в чемпионат другой страны. А еще \"патриот города Львова\" Дыминский, желая получить в аренду на 50 лет стадион (вот так - не на год, не на два, а именно на 50!), шантажировал руководство города возможным переездом Карпат в Тернополь или Ивано-Франковск. Надо полагать, это были высшие проявления патриотизма в понимании львовян.
Ответить
0
0
Oleg fanat (Хмельицкий)
Росіяни ніколи не були і не будуть патріотами України, не зважаючи на те, що живуть в україні.
Ответить
0
0
Leva2 (Харьков)
Офигенные патриоты:Батиста, Зенев, Годвин, Тубич, еще недавно Ковель. Никого из патриотов не забыл? Дыминскому больше похвастаться нечем, а я бы сказал,что изюминкой Карпат является скандализм, причем женского типа - без поводов.
Ответить
0
0
Вуйко зы Львова (Львов)
НАЗВА статті-хороша,а сама стаття - лайно,нагадує мені лжерекламу про Димінського ... Наче скоро вибори...
Ответить
0
0
Вуйко зы Львова (Львов)
Петро Димінський: \"Родзинка \"Карпат\" — це патріотизм\" ----------------------------- Це-ПРАВДА !!! На теренах України він найвищий!!! Однозначно! -------------- А ще більша правда, що сам Димінський до цього патріотизму не має ніякого відношення... Навпаки часами(періодично) цей патріотизм він сам \"підриває\" і сіє недовіру і ворожнечу... Такий собі слизький варяга... Був би свій доморощений президент клубу, і патріотизм Карпат зашкалював би... ------------------------ Львівяни і справжні вболівальники КАРПАТ мене зрозуміють...
Ответить
0
0
moderator
Виталик-Киев (Киев) 26.05.11 20:20 Диктатор (Харьков) 26.05.11 20:56 Tedy (Львів) 26.05.11 21:00 III (Lviv) (Львів) 26.05.11 22:52 limpGrouUKR (Київ) 26.05.11 23:39 Заблокированы. --- В случае возникновения каких-либо вопросов по поводу блокировки, обращаться на модераторскую почту (адрес - в разделе \"О проекте\")
Ответить
0
0
limpGrouUKR (Київ)
Лучше бы там хоть один ученый или инженер родился и вырос(историков за ученых не считать). твоє незнання про видатних людей з зх. України, твої особисті проблеми.
Ответить
0
0
limpGrouUKR (Київ)
футурама81 (Львів) в моїх намірах \"сратись\" з кимось немає. І стаття Димінського тут ні до чого(я його взагалі не поважаю, як людину). Виталик-Киев (Киев) не знаю скільки тобі років, але май повагу до людей!
Ответить
0
0
limpGrouUKR (Київ)
Виталик-Киев (Киев) не люблю безглузді сперечання, але усе ж. 1. на якій мові тобі спілкуватись, це справа твоя, я нічого не писав про те, щоб ти спілкувався виключно українською мовою, для того, щоб вважатись патріотом! 2. я не \"понаехавшим\", мої батьки з Києва, і те, що я народився в Криму, пов\"язано з особистими проблемам моєї сім\"ї, так що для мене Київ є ріднішим містом! 3. те, що Київ руське місто, це факт. Але в переважній більшості людей, це асоціюється не з \"руським\" а з \"російським\", що є маячнею. і так само мова, яка була на Русі, набагато ближча до теперішньої української, а не до рос. 4. коли я сказав, що я зневажаю більшість яка тут живе? я наприклад не ділю країну на схід і захід, для мене кожен українець - українець! 5. знову ж таки, я не казав, що моя цікавість історією, робить мене ще більшим патріотом. я вважаю, що кожен повинен цікавитись своєю історією, але це діло кожного. І взагалі-то, я не історик, а інженер-мікроелектронщик і мені так само точні науки більш по душі. загалом, я ні до чого не агітую, тому не треба адресувати мені якісь невподобання. бажаю успіхів!
Ответить
0
0
футурама81 (Львів)
Усьо, харош сратися! От не гадав, що Дим на старість літ такий вброс rівна зробить. Мовчав стільки літ - і наттє, получяйтє
Ответить
0
0
Виталик-Киев (Киев)
limpGrouUKR (Київ) ================================ и еще вдогонку.Уроженец русско-татарского Крыма будет тут всех учить любви к Родине?Вы с нами еще меньше, чем Галиция.И если галичане с нами что-то общее имеют, хоть и с натяжкой, то Крым тут как оказался?Он с нами ничего общего не имеет(в смысле с Украиной).Сидели бы там тихонько, сдавали саманные мазанки в аренду летом.Нет, он услышал про Бандеру и рванул в столицу.Вас в Киеве уже складывать некуда.
Ответить
0
0
Виталик-Киев (Киев)
Не знаю, наскільки я патріот(бо переважно у побуті я спілкуюсь рос.), але я точно знаю, що я люблю і пишаюся своєю державою! ================================= по твоему моя любовь к Родине не засчитана, раз я говорю по русски?Забыл я с понаехавшим посоветоваться.Киев русский город.И всегда им был.Скажи, как можно любить Родину и при этом презирать большинство здесь живущих?Они составная часть твоей и моей Родины.И то, что ты увлекаешься историей, не делает тебя большим патриотом , чем я, автоматически.Я вот, например, увлекаюсь точными науками.Математика, физика, их производные-сопромат, теормех.И это полезней для страны, чем история.У нас уже давно лишь два института на плаву-нацпамяти(за госсредства) и цукровых бурякив.А что на дворе третье тысячелетие-все забыли здесь.
Ответить
0
0
tuz-7 (харьков)
III (Lviv) (Львів) 26.05.11 22:52 --- умник, тебя так послать или по факсу?
Ответить
0
0
limpGrouUKR (Київ)
стадні інстинкти, тупість в діях, дитячі наївності, ось що притаманне \"неадекватним патріотам\"(нажаль, таких переважна більшість). я не вважаю, що патріоти, лишень на західній Україні, це не так, їх там більше, тому що їх там з дитинства привчають любити свою державу, пишатись тим, що ти народився в Україні, поважати історію своєї держави! Я наприклад, народився в Криму, прожив там 15 років, і живучи там ніколи не вважав себе українцем, захід вважав нацистами і бандерами(хоч і уявлення не мав, хто такий Бандера), усі інші регіони, то прихильники Росії(СССР). І тільки після того, як переїхав до Києва, почав цікавитись своєю державою і її історією. Не знаю, наскільки я патріот(бо переважно у побуті я спілкуюсь рос.), але я точно знаю, що я люблю і пишаюся своєю державою!
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
останній допис для 8712 (Львів)
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Тільки що набирав текст-відповідь гарячкуватим львів\'янам, наповнений неприязню, але Ви мені повернули віру у адекватність львів\'ян. Дякую! Усюди є різні люди, і це аксіома!
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Фанат (Львів) 26.05.11 22:22 Це закономірність - де харьки там срач.
Ответить
0
0
vis-M (Харьков)
Вернулся, и вижу нормализацию:)
Ответить
0
0
Фанат (Львів)
Практично на кожній гілці срач ... Не набридло ?
Ответить
0
0
8712 (Львів)
Surik Підтримую!
Ответить
0
0
8712 (Львів)
Стаття - повне лайняне лицемірство. Щодо декотрих коментарів - цілком згідний з дописувачами з Харкова, наприклад. Димінський словами про патріотизм Карпат плюнув на решту України. Який сенс сперечатися хто патріотичніший? Давайте людьми бути і не ділитися, а бути єдиними, силою.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
фикса (Львов) 26.05.11 22:05 - Тю....и мы о том же...
Ответить
0
0
фикса (Львов)
...и ваще, ненавижу если кто бы то ни был, считает себя Патриотом потому что родился в Галичине, а все остальные так себе \"мутанты\". На форумах, мы конечно можем покусать мальохо друг друга, НО в сердце должны бить все патриотами своей страны. мда что то я схватился за необятное не надо было стоко водки кушать.адью.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Стыдно господа или как вас там. фикса (Львов) 26.05.11 21:41 - ...паны... П.С. Только ничего не понял в твоём посте....
Ответить
0
0
фикса (Львов)
не, я так смотрю мы слобожанцы скоро таки а \"подружимся\", ой чует сердце \"семьями дружить будем\".Сколько сарказма, возвышености, черного юмора. Таки и ждете, что кто- то из львовян слеганца несогласиться с вашей \"безупречной\" родословной, и на те, рожей в д....о.Стыдно господа или как вас там.
Ответить
0
0
Виталик-Киев (Киев)
просто на західній Україні адекватних патріотів більше, відносно інших регіонів, от і все! limpGrouUKR (Київ) 26.05.11 20:06 - А кто они....\"адекватные патриоты\"? И что есть \"неадекватные патриоты\"? ==================================== чтоб решать такие глобальные вопросы надо родиться во Львове.Или в Канаде))
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
просто на західній Україні адекватних патріотів більше, відносно інших регіонів, от і все! limpGrouUKR (Київ) 26.05.11 20:06 - А кто они....\"адекватные патриоты\"? И что есть \"неадекватные патриоты\"?
Ответить
0
0
Виталик-Киев (Киев)
Виталик-Киев (Киев) Ти помиляєшся, це Ви всього лиш 70 років з нами, і ше не навчилися Державної Мови, а рот вже розявили про патріотизм. Tedy (Львів) ==================================== гг это не чемодан со мной, а я довесок к чемодану))))пешы ищо со своей блондинской логикой.Вам, галичане, свое ЧСВ поумерить не помешало бы.Зачем мне в русском городе Киеве учить мову?С кем тут говорить на ней?С твоими понаехавшими штукатурами и бетонщиками?Сомнительное счастье
Ответить
0
0
tuz-7 (харьков)
Родзинка Карпат-це Димінський. Решта-так, \"погулять вышли\".
Ответить
0
0
Tedy (Львів)
Диктатор (Харьков) А це найяскравыший тупізм харькава. Там і сиди куда сполз, дорости спочатку.
Ответить
0
0
academynow (харьков)
Патриотизм есть вера в превосходство своей страны над другими на том основании, что в ней родились вы. (Бернар Шоу) :)
Ответить
0
0
Диктатор (Харьков)
Tedy (Львів) 26.05.11 20:47 ==== А вот вам, господа, и ярчайший пример патриотизма по-львовски. Это, видите ли, Киев 70 лет со Львом и Украиной. Сполз под стол)))
Ответить
0
0
vis-M (Харьков)
Эй, \"патриоты\"! Объясните, в чем ваш патриотизм? Не путать с национализмом, шовинизмом, опортунизмом... Что такое преданность? А сила воли? Это не только к футболу. А ответы Дыминского... Популизм и лукавство, хотя \"звучит\".
Ответить
0
0
Tedy (Львів)
Виталик-Киев (Киев) Ти помиляєшся, це Ви всього лиш 70 років з нами, і ше не навчилися Державної Мови, а рот вже розявили про патріотизм.
Ответить
0
0
Виталик-Киев (Киев)
перебільшуєш з сарказмом, просто на західній Україні адекватних патріотів більше, відносно інших регіонів, от і все! limpGrouUKR (Київ) ========================================= да откуда они там взялись?Западная с нами всего лишь 70 лет, а патриотов наплодили-хоть в бочки соли.Лучше бы там хоть один ученый или инженер родился и вырос(историков за ученых не считать). А вообще-как увидел заголовок, сразу подумалось:\"кто о чем, а галичанин про патриотизм\")))
Ответить
0
0
limpGrouUKR (Київ)
Surik (Харьков) перебільшуєш з сарказмом, просто на західній Україні адекватних патріотів більше, відносно інших регіонів, от і все!
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
..якщо ти з Харкова, то всі інші значить ні?...за цю мислю і ми вас також не любим. M&M (Lviv) 26.05.11 15:18 - Не переживай... Мы уже давно привыкли, что во Львове профессиональные патриоты, а к других городах - любители...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
що Ярік стільки зробив для команди і міста, а Дим пустоголов...до речі він таким і є. Два одіозних олігархи, які свій капітал нажили обманом і підкупом. фикса (Львов) 26.05.11 15:43 - Ты скажи, что плохого про Ярославского мы должны сказать и мы скажем.... П.С. Только агитировать за коммунистов не надо...
Ответить
0
0
Smooth da hustler (Львів)
ivst (kharkov) 26.05.11 17:33 Патриотизм команды не в том какой у игроков паспорт, а в отношении к стране(городу) в которой играют и живут !!!!
Ответить
0
0
dizi 62 (мариуполь)
ivst (kharkov) Ты этим хотел сказать что КЛ фарм-кдуб Европы.Да он они играют и не полхо играют.КЛ нашли тренера который смог сплотить это всё в одно целое.
Ответить
0
0
ivst (kharkov)
очень грустно наблюдать за тем, как представители болельщицкой среды \"Карпат\" в возрастающем количестве продуцируют агрессивных и глупых форумчан; касательно \"ультрапатриотизма\" команды Карпаты лучше всего говорят сухие статистические сведения, полученные с официального сайта команды (хотя для меня это - как бывшая пресловутая 5-я графа советских времен): Мартін Богатінов (Македонія), Іван Мілошевіч (Сербія), Грегор Балажіц (Словенія), Борха Гомез Перес (Іспанія), Самсон Годвін (Нігерія), Алесандро Гурулі (Грузія), Сергій Зеньов (Естонія), Перес Мартінес Лукас (Іспанія), Вільям Роша Батіста (Бразилія), Резван Кочіш (Румунія), Костанція Альберто Тіаго (Бразилія) Андрій Тлумак (\"Металург\" З, \"Зоря\", \"Металіст\"), Ігор Ощипко («Шахтар»), Тарас Петрівський (\"Галичина-Карпати\"), Артем Федецький (\"Шахтар-2\", \"Арсенал\", \"ФК Харків\", \"Шахтар\"), Денис Кожанов (\"Шахтар\"), Ігор Худоб\'як (\"Чорногора\", \"Спартак\"І-Ф), Олег Голодюк (-),Михайло Кополовець (\"Закарпаття\"), Андрій Ткачук (\"Полісся\"), Сергій Кузнецов (\"Йокеріт\",Фінляндія, \"Ференцварош\" Угорщина, Гомель\",Білорусь, \"Ворскла\" \"Ветра\",Литва, \"Носта\"Росія, \"Аланія\",Росія), может, кто-то хочет к этому что-то добавить?
Ответить
0
0
vwv (Харьков)
фикса (Львов) 26.05.11 15:43 Ты сам ответил на свой пост. Больше сделал- больше доверия. И не к чему припмсывать, что в Харькове ходят с иконами Ярославского, это не так. Я его оцениваю не как политика или общественного деятеля, а как президента ФК Металлист. И здесь оценка может быть только положительная.
Ответить
0
0
vwv (Харьков)
Ну и ко всем вопрос, сраться не надоело???
Ответить
0
0
vwv (Харьков)
--DNEPR-- (Днепропетровск) 26.05.11 16:31 вообще это футбольный форум, а не экономический, но раз ты спрашиваешь, то с активами у Ярославского все нормально. Просто он в последнее время перепрофилирует свой бизнес.
Ответить
0
0
Hunter_MX (Харьков)
--DNEPR-- (Днепропетровск) 26.05.11 16:31 -------------- Почему то больше всего переживают за финансирование МХ наши днепропетровские друзья. Ну прямо спать не могут, так переживают ))) Не волнуйтесь, все будет хорошо. А АВЯ как нибудь сам разберется, когда надо что то купить, а когда что то продать
Ответить
0
0
--DNEPR-- (Днепропетровск)
фикса (Львов) 26.05.11 15:43 Вставлю и я свои 5 коп., если Дим. нахил свой капитал \"обманом і підкупом\" то АВЯ на нем просто женился))), это раз и во вторых Харьковчане вам не кажется что из-за того что АВЯ продал практически всё что у него было - это не плюс ему а наоборот \"-\", так как свойство денег - это то что они заканчиваются!!! А заработать их без бизнеса не реально.........(P.S.без обид это так прикид в будущее за счет чего АВЯ собираеться финансировать МХ.......?????))))
Ответить
0
0
dizi 62 (мариуполь)
Петро Димінський: Изюминка футбола в том и заключается что патриотизм уходит на второй план.На первом бабки,чем больше платиш тем меньше патриотизма. Нет я не против,а даже ЗА легионеров.Без них нам не выжить в Европе. Но работу о патриотизме нужно вести с ними каждый день. У Шахтёра это получается лучше всех.Так что нужно работать и работать.
Ответить
0
0
фикса (Львов)
Чим харків\"яни відрізняються від львів\"ян(сугубо фут.фани)? Ми можемо про Дима говорити все що заманеться, він не е для нас священною коровою, ви же Яріка готові зализати, правий він чи ні. -------------------------------------------------- п.с.тільки не потрібно відразу доводити, що Ярік стільки зробив для команди і міста, а Дим пустоголов...до речі він таким і є. Два одіозних олігархи, які свій капітал нажили обманом і підкупом.
Ответить
0
0
goalkeeper (Львів)
Дядя Вова (Харьков) 26.05.11 15:04 Не любите, а тренерами берете львівських патріотів - Маркевич, раніше - Поточняк (пам\'ятаєш такого?) Патртизм - це виховувати своїх молодих гравців. а не гробити їх Дишленковичами (липовий українець, який навіть за збірну не має права грати) і Девічами.
Ответить
0
0
M&M (Lviv)
Дядя Вова(Харьков) 26.05.11 15:04 ---------------------- ..якщо ти з Харкова, то всі інші значить ні?...за цю мислю і ми вас також не любим.
Ответить
0
0
Дядя Вова (Харьков)
\"Патриотизм\"? Типа, остальные не патриоты. За эту мысль их и не любят.
Ответить
0
0
eugenio (Kharkov)
\"Родзинка менеджменту \"Карпат\" — це ідиотизм\" (с) Надеюсь, что львовяне, искренне любящие свою команду (именно команду, а не ее руководство), со мной согласятся.
Ответить
0
0
футурама81 (Львів)
Сказав-то він все правильно. Але...
Ответить
0
0
leo.we2012 (кривой рог)
А правильно-горнорудный
Ответить
0
0
фикса (Львов)
Таке відчуття що це не Дим вьюху давав, настільки все вірно і чесно, нарахунок Яника і ПР, також чесно признав що з ними співпрацюе(Бог йому суддя) А нехтування принципами fair play-це про Маркевича згадав.
Ответить
0
0
KR.UA (Кривой Рог)
КТУ и сейчас ГОРНЫМ все называют:)
Ответить
0
0
leo.we2012 (кривой рог)
В эти годы-это КТУ
Ответить
0
0
Вано (Lviv)
leo.we2012 (кривой рог) 26.05.11 14:10 Ахахахах +100 ))))))))))
Ответить
0
0
KR.UA (Кривой Рог)
leo.we2012 (кривой рог) Если бы статья писалась в те годы,тогда бы и название написали старое.
Ответить
0
0
leo.we2012 (кривой рог)
К стати,института с таким названием в те годы у нас не было
Ответить
0
0
leo.we2012 (кривой рог)
Буде приємно дивитись,коли на матч Карпати-Севілья у Львів зїдуться іспанські заробітчани з усієї України
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Популизм чистой воды!
Ответить
0
0
Vertigo (Львів)
Ото лизнув Янику
Ответить
0
0
KR.UA (Кривой Рог)
Smooth da hustler (Львів) Скорее всего в губернаторы :)
Ответить
0
0
Smooth da hustler (Львів)
Таке враження що знов в депутати захотілось !!?
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...