Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Олександр Бойцан: "У "Оболоні" тепер є своя база у Криму"


Олександр Бойцан: "У "Оболоні" тепер є своя база у Криму"


Київська «Оболонь» вже вкотре місцем своєї дислокації обрала базу ФК «СКІФ», що в Новопавлівці. До того ж, вона досить фартова для пивоварів. Розташована база за 20 км від Сімферополя і має всі умови для повноцінної підготовки команди Прем`єр-ліги. Сьогодні нашим співрозмовником є директором спорткомплексу «СКІФ» Олександр Бойцан.

Пане Олександре, як довго працюєте на базі та як туди потрапили?

Вже три роки я тут. Коли закінчилась моя футбольна кар'єра (вистав за «чернівецьку «Буковину», тернопільську «Ниву», сімферопольську «Таврію», тульський «Арсенал», івано-франківське «Прикарпаття»), то деякий час працював у великій компанії. Проте спорт, якому так багато віддано просто так не відпустить. Це робота, яку я знаю та люблю, тому із задоволенням тут працюю.

Багато команд вже побували у вас в гостях за ці три роки?

Дуже багато. Якщо говорити про команди Прем'єр-ліги, то за виключенням трьох-чотирьох клубів, всі були нашими гостями та готувались на тому чи іншому етапі сезону. Також і багато молодіжних складів займались у нас, а також команди інших ліг.

Ви постійно спілкуєтесь із головними тренерами команд. Напевне, завжди отримуєте якісь пропозиції по вдосконаленню бази?

Звичайно. Ще коли я тільки починав тут працювати, то перша пропозиція надійшла від Сергія Івановича Ковальця. Він тоді ще був головним тренером ПФК “Олександрія”. Він попросив організувати піщане поле, якого не вистачало в його плані підготовки. Ми, звичайно виконали це побажання та розширили наші можливості. Розуміємо, що потрібно постійно вдосконалюватись, адже все не стоїть на місці та рухається вперед. Із тренерами завжди знаходжу спільну мову, оскільки працював у дублюючому складу сімферопольської “Таврії”, тож можу передбачати їхні побажання у тренувальному процесі та реалізовувати їх.

Що зараз входить до Вашої спортивної інфраструктури?

Зараз у нас два стандартних футбольних поля, одне зі штучним покриттям, одне поле нестандарного розміру, або так звана “коробка” та піщане поле. Окрім них є ще два тенісних корти. Є також тренажерний зал, басейн, сауна. Щоб на рівні обслуговувати наш комплекс, тут працює 45 працівників, які кожного дня дбають про “СКІФ”.

Ви вже мабуть звикли до “Оболоні”, адже команда постійно проводить тут міжсезонні чи короткотермінові збори?

Знаєте, із “Оболонню” в нас просто сімейні стосунки. Вже навіть не уявляємо, щоб команда проводила збори не у нас. У співпраці вже не виникає ніяких питань. Ми один одного розуміємо навіть без слів.

Товаришуєте з кимось?

Знаю вже усіх тренерів та футболістів. і з усіма спілкуюсь. Маю можливість подивитись матчі команди на різних етапах підготовки. Вже навіть дівчата, що в нас працюють і які раніше не любили футбол тепер запитують про “Оболонь”: “Ну як там наші зіграли?”. В нас прекрасні стосунки із командою.

Які у Вас плани на майбутнє?

У нас єдина база в Криму, яка є у реєстрі об'єктів, які можуть бути використані під час ЄВРО-2012. Чекаємо жеребкування, щоб дізнатися, яка збірна може приїхати і в нас проводити підготовку. Є в нас і “мінус” - від нас на матчі доведеться літати, адже відстані немаленькі. Проте, маємо і великий “плюс” - в нас все в одному місці. Підготовка вже практично закінчено, залишилось тільки поставити освітлення на одному з полів.

Багато хто підмітив, що коли наша команда проводить у Вас збори, то пізніше показує дуже хороші результати. Як от проти донецького “Шахтаря”. Як гадаєте, перед початком чемпіонату зможете зарядити команду по-особливому?

Для “Оболоні” ми завжди робимо все на високому рівні та з душею. Напевне, та атмосфера, яку ми разом тут створюємо, передається гравцям, як позитивна емоція, що укріплює їх впевненість у своїх силах. Не знаємо, наскільки у нас фартова база, але те, що тут усі переживають за гравців та тренерів і створюють позитивний настрій - це точно. Потім за командою, за яку грають лише українські гравці приємно спостерігати. У вже згаданому матчі проти чемпіона України хлопці показали, що вміють грати у хороший та привабливий футбол. Ми завжди із задоволенням приймемо тут команду та допоможемо підготуватись до матчів якнайкраще. Можна сказати, що тепер у “Оболоні” є своя база ще і у Криму.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Барсик (Сумы)
какая большая база..... поле....русское поле.... ну правильно а зачем больше)
Ответить
0
0
Федя Фузбол (Лас Веґас)
Пора щоб знали як поменшити фото....
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус