Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Волині" віддали в оренду стадіон на 49 років


"Волині" віддали в оренду стадіон на 49 років

Кілька років у судах різних інстанцій тривало протистояння Луцької міської ради з одного боку та футбольного клубу "Волинь" і фірми "Феміда-Інтер" з іншого у боротьбі за луцький стадіон "Авангард". Місто намагалося повернути споруду у комунальну власність, а ФК "Волинь" відстоював право користуватися нею. У 2007 році з ініціативи міської влади діючий на той час з клубом договівр оренди було достроково розірвано, що й дало старт протистоянню. ФК "Волинь" та "Феміда-Інтер" зі свого боку подали зустрічні позови про стягнення з міста коштів, які були вкладені в реконструкцію стадіону, проведену ще у 1999 році. Вищий господарський суд України виніс рішення, за яким місто мало сплатити 7,5 мільйонів гривень ТзОВ "Феміда-Інтер" та понад 2,6 мільйона гривень ФК "Волинь". Загальну сума фінансових зобов’язань міста по "Авангард" склала 10 мільйонів 171 тисячу гривень. Майно стадіону за рішенням суду арештували й описали. Увесь майновий комплекс "Авангарду" Львівський науково-дослідницький інститут судових експертиз оцінив у 7,5 мільйона гривень. На початку цього року уже відбувся перший конкурс з продажу арештованого майна стадіону "Авангард". Але він не відбувся через відсутність заявок від бажаючих придбати споруду. Незабаром мали б відбутися повторні прилюдні торги, які, за законом, починалися б з 30 відсотковою знижкою від стартової вартості лоту. І були усі підстави вважати, що повторний продаж став би результативним. Отож, так чи інакше, місто втрачало б контроль над "Авангардом". Тому депутати міської ради погодилися на мирову угоду, яку запропонували ФК "Волинь" та "Феміда-Інтер". Останні відмовилися від будь-яких фінансових претензій до міського бюджету, а місто віддало цілісний майновий комплекс стадіону "Авангард" в оренду футбольному клубу на 49 років. Каменем спотикання ледь не став туалет, мотоблок та відеомагнітофон, які все ще залишалися у комунальній власності, але їх депутати теж погодилися віддати клубу, аби перекрити частину боргу (адже вартість стадіона, фактично, перекривала лише борг перед ТзОВ "Феміда-Інтер").

Поки що за неофіційною інформацією відомо, що таке рішення відкриє можливість для грунтовної реконструкції "Авангарду". На місці нинішнього стадіону за кілька років має постати сучасна європейська арена на 20-30 тисяч.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (17)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Севчик (Харьков)
Дай Бог здоровья и удачи Кварцу.
Ответить
0
0
jaguar_arx (Харьков)
Ну наконец-то договорились. Поздравляю.
Ответить
0
0
taras1986 (Луцьк)
\"На місці нинішнього стадіону за кілька років має постати сучасна європейська арена на 20-30 тисяч.\" Думаю нам стільки не потрібно! Буде цілком достатньо тисяч з 15-17... Хоча передбачити можливість розширення стадіону до 20-25 було би непогано!!! Але це все мрії!!! Думаю вони здійсняться!!! І хочеться, щоб найшвидше!!!
Ответить
0
0
Artem (Rust) F. (Kyiv)
Вопрос в другом. Почему пошли на мировую и не выкупили стадион за такие смешные деньги? О чем умолчали в сми?
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Artem (Rust) F. (Kyiv) 24.06.11 14:57 ясно. а почему не на 50-т?))))
Ответить
0
0
Artem (Rust) F. (Kyiv)
МАГ (Дн-вск) 24.06.11 14:53********49 максимальный срок оренды по закону.
Ответить
0
0
Artem (Rust) F. (Kyiv)
Цікаво, звідки у ФК \"Волинь\" візьмуться гроші на реконструкцію, якщо не вистачає на вчасну виплату зарплати та премій гравцям? Тому останнє речення читати так: \"На місці нинішнього стадіону за 20-30 років має постати сучасна європейська арена на кілька тисяч.\" Yakim (Городок) 24.06.11 12:40 ***************** :)))))))))))))
Ответить
0
0
шахтер77 (Донецк)
Ну и здорово пусть инфру развивают , с ними играть гораздо интереснее чем с мариуполем непонятным или металдонами разными !
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
а почему не на 50-т?))))))))
Ответить
0
0
shoni (Uzhgorod)
Поздравляю Волынь! Дай Вам Бог сделать реконструкцию и порядочный стадион! У нас в Ужгороде половина стадиона принадлежит городу, половина - области... И толку НИКАКОГО! Стоят мачты для света, а подключить свет не могут не те, не те... Вообще-то бардак со стадионом, бардак с командой! Самое прикольное, что и мэр, и губернатор регулярно ходят на матчи, видят этот бардак, и палец об палец не ударят что-то сделать. А про клуб - одни говорят Шуфрича, другие говорят не Шуфрича... Ни спонсора, ни ГАЗДЫ!!!
Ответить
0
0
Kamik (Нововолинськ)
viajador (Lutsk) в село Городок провели інтернет, а так хотілось газу та води :)))
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
місто віддало цілісний майновий комплекс стадіону \"Авангард\" в оренду футбольному клубу на 49 років. Каменем спотикання ледь не став туалет, мотоблок та відеомагнітофон... _________________________________________________ Это пять!!! P.S.Юмор-юмором, а вообще я рад за Волынь и за Кварцяного, у которого меньше головной боли теперь будет.
Ответить
0
0
Demian (Коломия)
viajador (Lutsk) А Луцьк - мегаполіс, так?
Ответить
0
0
viajador (Lutsk)
Yakim (Городок) 24.06.11 12:40 ====================== Попідключались по селах до інтернету...
Ответить
0
0
viajador (Lutsk)
Привабливий об`єкт для інвестицій: центр міста, багато площі для облаштування під`їзду автотранспорту, підтрибунні приміщення можна використовувати під будь-яке комерційне призначення.
Ответить
0
0
Nederland (Amsterdam)
Yakim (Городок)--------- ------------------ Неумнічай, філософф, читай наступну статтю!
Ответить
0
0
Yakim (Городок)
Цікаво, звідки у ФК \"Волинь\" візьмуться гроші на реконструкцію, якщо не вистачає на вчасну виплату зарплати та премій гравцям? Тому останнє речення читати так: \"На місці нинішнього стадіону за 20-30 років має постати сучасна європейська арена на кілька тисяч.\"
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...