Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Олег Кононов: "Кінцівка видалася нервовою"


Олег Кононов: "Кінцівка видалася нервовою"


Головний тренер «зелено-білих» Олег Кононов розповів про своє бачення товариського матчу між «Карпатами» та «Зестафоні».

– Гра вийшла цікавою з боку обох суперників. Єдине, кінцівка була не такою, як би хотілося. Загалом же я задоволений матчем, єдине, хотілося б кращої реалізації тих моментів, які ми створили.

– Що саме вас не влаштувало в кінцівці матчу?

– Арбітр трохи розпустив гру. Було кілька відвертих порушень правил, а його свисток мовчав. Саме тому кінець матчу був доволі нервовий.

– Можете порівняти минулорічне і сьогоднішнє «Зестафоні»?

– Тоді мені сподобалася ця команда, я про це говорив. І зараз теж. «Зестафоні» – справді сильний клуб, а зараз гравці стали ще досвідченіші та впевненіші. Тому про «Зестафоні» можу сказати тільки хороше. Але у цій грі ми все ж не скористалися своїми шансами.

– Матч відбувався у досить пізній час, однак освітлення було не найкращим. Чи не вплинуло воно на гру «Карпат»?

– Суперник також грав в таких умовах. Справді, освітлення могло було кращим, але для товариської гри цілком нормальне.

– Які наступні плани команди?

– Зранку після матчу буде тренування, а ввечері у нас нова гра.

Після товариського матчу, що відбувався в австрійському містечку Кундль, головний тренер грузинського «Зестафоні» Ґеорґій Ґеґучадзе зайшов до роздягальні «Карпат» подякувати за матч і побажати подальших успіхів. Це ж він почув і щодо своєї команди.

– Насамперед хочу розповісти про симпатії до вашої команди. Рік тому, під час нашої першої зустрічі у Лізі Європи, у мене залишилися дуже приємні враження про «Карпати». І сьогодні ми стали свідками дуже бадьорої та цікавої гри. Ні для мене, ні для мого колеги Олега Кононова, переконаний, результат у ній значення не мав. Ми звертали увагу на інші фактори. Але якщо все ж говорити про результат, то, думаю, що він закономірний. Були моменти і у нас, і у вас. Головне, що ми отримали хорошу ігрову практику.

– Сьогоднішні «Карпати» відрізнялися від минулорічних?

– Взагалі-то в товариських матчах не так відчувається сила суперника. Але попри це я зауважив, що «Карпати» ще більше додали.

– Перед грою довелося почути кілька цікавих речей про святкування вашого чемпіонства. Кажуть, у місті випили стратегічний запас вина...

– Чесно кажучи нам ніколи було вино пити, ну, хіба лише один день. А от у нас в місті справді було велике свято, бо «Зестафоні» вперше стало чемпіоном. Тепер у нас велика відповідальність – ми представляємо Грузію в Лізі чемпіонів.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус