Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Валерій Городов: "Аби помилок поменшало, на арбiтрiв слiд наганяти страх"


Валерій Городов: "Аби помилок поменшало, на арбiтрiв слiд наганяти страх"


Футбольнi клуби не задоволенi роботою Коллiни i бомбардують його гнiвними зверненнями

Нинi iталiйцю П'єр-Луїджi Коллiнi не позаздриш. Його роботу на чолi нашого корпусу арбiтрiв нищiвно критикують ось уже кілька тижнів. Чи справдi арбiтри нинi бiльше помиляються, анiж, примiром, торiк? Про це "Експрес" спiлкувався з виконавчим директором "Оболонi" Олексiєм Злотоябком i легендарним голкiпером "Днiпра" Валерiєм Городовим.

- Коли Коллiна допiру очолив наш суддiвський корпус, помилок арбiтрiв одразу ж рiзко поменшало. А нинi їх дедалi бiльше з кожним туром...

О. Злотоябко:

- Та я сам не знаю, що сталось. Якщо це просто помилки, тодi ще можна насилу з цим миритися. Та якщо ж це робиться свiдомо, якщо арбiтри виконують чиєсь замовлення "згори", тодi просто не хочеться грати у футбол.

В. Городов:

- Помилок бiльше, їх не бачить хiба що слiпий. Просто нашi арбiтри вже адаптувалися до вимог Коллiни i розслабились. Виходить, аби помилок було менше, на арбiтрiв постiйно слiд наганяти страх.

- Чи можуть клуби отримати вiдповiдi на свої питання щодо арбiтражу?

О. Злотоябко:

- Ранiше була експертна комiсiя, яка могла розiбрати момент i винести вердикт. Зараз такого немає, всi питання особисто вирiшує пан Коллiна. А нормативної бази, щоб до нього звернутися, не iснує. Вiн узагалi заявив, що у свiтi не iснує такої практики - вiдповiдати на звернення клубiв.

- Якою повинна бути iдеальна система спiвпрацi клубiв i комiтету арбiтрiв?

О. Злотоябко:

- Клуби та арбiтри не повиннi мати якiсь спiльнi речi, але система заохочення i система покарань арбiтрiв мусять бути прозорими. Ми не хочемо арбiтрiв за це страчувати, але повиннi бути якiсь межi! Один раз помилився, другий, третiй... Ну гаразд. Але коли помилки йдуть одна за другою, слiд цих арбiтрiв вiдсторонювати вiд обслуговування матчiв прем'єр-лiги.

В. Городов:

- Якщо делегат виставляє оцiнку арбiтровi, то її мають повiдомляти бодай керiвникам клубiв. Нинi ж нiхто не знає, як оцiнюють суддiв. А якщо пiсля помилок вони й далi судять, це означає, що Коллiна їм потурає. Таке й породжує незадоволення клубiв.

- Якi найбiльшi помилки арбiтрiв можете пригадати?

О. Злотоябко:

- Говоритиму лише за свою команду. В останньому матчi з "Волинню" були результативнi помилки. У грi з "Металiстом" нам призначили вiдсутнiй пенальтi. З "Таврiєю" - зафiксували офсайд, коли наш футболiст виходив вiч-на-вiч iз воротарем. Тодi до офсайда було ще 2 метри! У цьому ж матчi суддя мав призначати пенальтi у ворота "Таврiї" i показати за порушення червону картку, однак...

- Чи можуть вашi листи вплинути на Коллiну i бодай якось змiнити ситуацiю?

О. Злотоябко:

- Цi листи адресованi Коллiнi, ми хочемо вiд нього почути чiткi вiдповiдi на конкретнi питання. Вiн каже, що арбiтрам притаманно помилятися. Так, погоджуюсь. Якщо суддя помилився у спiрнiй ситуацiї - це одне. Та коли офсайду вiдверто не було, а вiн пiднiмає прапорець, тодi вибачте. Таких слiд вiдсторонювати вiд роботи.

В. Городов:

- Прем'єр-лiга зобов'язана звернутися до ФФУ i донести туди позицiю клубiв. Зрозумiло, на один лист там махнули б рукою. Та їх багато, i це повинно привернути увагу до цiєї проблеми.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Максим Качурівський, Експрес

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Mr.Teash (Киев)
Злотоябко... За такую фамилию товарищ Сталин мог и расстрелять...)))
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус