Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Вадим Євтушенко: "КДК розбереться з Фонтанелло"


Вадим Євтушенко: "КДК розбереться з Фонтанелло"

Відразу після закінчення матчу в Одесі Інформаційний центр поцікавився думкою футбольного експерта, коментатора цього поєдинку Вадима Євтушенка щодо основних подій відкриття стадіону «Чорноморець».

– Пане Вадиме, чи вдалося відкриття стадіону?

– Вдалося, не дивлячись на те, що виграти хотіли обидві команди. Було б, мабуть, несправедливо, якби комусь дісталося три очки. Нічию заслужити і ті, й інші, бо вони подарували глядачам хорошу гру. Щось виходило, щось ні, але було бажання, і цього не можна не відзначити.

– Що скажете про спірні моменти в грі?

– Щодо пенальті, то тут, на мою думку, невдало зіграв Мілошевіч. Суперник біг навіть не в бік воріт, а від них. І перебігаючи дорогу, серб зачепив п’ятку Франци. Цей пенальті можна занести до розряду незграбних, але таке буває. Попри це, «Карпати» проявили характер, двічі відігравалися. Львів’яни забили хороші голи, Батіста, як на мене, підсилив гру «Карпат». Після його виходу розстановка львів’ян стала більш оптимальною. Відповідно, гості в атаці виглядали краще і гостріше по перерві.

– Гру обслуговував молодий Анатолій Жабченко. На вашу думку, він впорався зі своїми функціями?

– Загалом так, але були певні проколи. Арбітри проґавили епізод з Фонтанелло, який у штрафному «Карпат» ударив в груди Ґреґора Балажіца. Це червона картка. Тобто вона була б, якби судді побачили цей момент. Але я думаю, що Контрольно-дисциплінарний комітет розбереться в цій ситуації.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Stas1719 (Одесса)
если бы судья увидел удар балажеца по лицу Фонтана,то Фонтан бы не ударил балажеца,потому что балажеца первого удалили!!!
Ответить
0
0
Плехановский (Харьков)
forgot2 (us) 22.11.2011 15:04 Я очень сожалею, что не могу сейчас размазать твою рожу по асфальту. Теперь обращаюсь к болелам. Это развод на бабки. Не вздумайте отвечать на SMS,которые придут на Ваш мобильный, если решитесь попробовать, ибо счёт Ваш сильно пострадает (от 50 грн. за 1 SMS). А Никакой новой информации ни о ком Вы не узнаете. А админам спамщика надо бы забанить навсегда.
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Та яке "спровоцировал"? Хіба щодо Матерацці були якісь санкції після того як він спровокував Зідана? Було тільки вилучення француза. Чи чемпіонат України має вищий рівень ніж фінал ЧС?
Ответить
0
0
Скарамуш (Одесса)
Да, и большой прювет всем "знатокам" правил, насчёт пенальти. А если кто опять вспомнит про то, как Балаш корпусом оттёр перед этим защитника, то это для вас: http://vremya-sporta.od.ua/blog-igorya-yuricha/naz... Подсказка от себя: смотрим в самый низ - по Мартынюку и Балашу.
Ответить
0
0
Вадим29 (Одесса)
Есле тут разбиратся то и тому кадру что спровоцировал Фонтанелло неменьше должны дать наказание!Есле не больше!Поскольку такие элементы должны присекатся!Все отчётливо видно кто все начал в программе Про футбол за что им большое спасибо!
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
GRANGE (Одесса) ------ Фонтанелло зарядив Балажицу під дих за те, що він не ржав з анекдотів вашого дотошного дженетельмена Філімонова. А по суті, щоб КДК довго не парилось, Фонтанеллі за таке слід просто відрубати руку. Під час матчу різне буває і часто ми критикуємо своїх, бо чекаємо від них більшого, але не в цьому епізоді. Фонтанелло м у д а г і ми йому довго це пам"ятатимемо. "Карпати" можна перемагати, можна йти з нашими гравцями в жорсткі стики, але бити наших гравців втіхаря коли вони цього не чекають не дозволено нікому.
Ответить
0
0
GRANGE (Одесса)
с фонтанелло разберутся но почемута никто неговорит за что он его ударил этого му..ка провокатора на повторе в про футболе это четко показывают что Балажец первый ударил по лицу я не в сторону Одессы но все должно быть справедли наказать ОБОИХ
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...