За тренувальні збори українські футбольні клуби платять від 150 до 300 тисяч євро. 04-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
04.01.2012
среда
12:17
За тренувальні збори українські футбольні клуби платять від 150 до 300 тисяч євро
Рейтинг публикации

Усi клуби прем'єр-лiги вже визначились iз мiсцем проведення зимових тренувальних зборiв. Найбiльше здивував "Металiст": вiн, замiсть звичних i економних Трускавця та Туреччини, вибрав дорогi курорти Емiратiв та Iспанiї

Цього року єдиною українською командою, що тренуватиметься у Трускавцi, є київська "Оболонь". Ще кiлька команд ("Таврiя", "Iллiчiвець", "Ворскла") першу частину пiдготовки проведуть у Криму. Всi iншi їдуть за кордон. Наскiльки в Українi дешевше i скiльки слiд заплатити командi за зимовi збори? Про це "Експрес" спитав виконавчого директора "Оболонi" Олексiя Злотоябка i технiчного директора "Карпат" Тараса Гордiєнка.

- Чи можна в Українi провести зимову пiдготовку? Це дешевше, анiж за кордоном?

О. Злотоябко:

- В Українi готуватися не так уже й дешево. У нас грошi деруть майже такi ж, як у Туреччинi, а сервiс на дуже низькому рiвнi. Ми їдемо до Трускавця не задля економiї. Це буде перший збiр, де хлопцi працюватимуть над фiзичною формою i дихатимуть чистим повiтрям. Для цього не потрiбнi якiснi поля.

А за спiввiдношенням цiна-якiсть найоптимальнiшими для нас є збори в Туреччинi. Там i харчування, й умови, i поля на значно вищому рiвнi.

- Скiльки коштує перебування команди на закордонних зборах?

Т. Гордiєнко:

- Цiни у Туреччинi, якщо порiвняти з торiшнiми, не зросли. Середня вартiсть перебування однiєї людини протягом доби в Анталiї - 75 - 80 євро. Можна знайти дешевшi варiанти, а є i дорожчi, це вже залежить вiд класу готелю. Туреччина залишається

для українських команд найкращим варiантом, бо, скажiмо, в Iспанiї мiнiмальна вартiсть перебування однiєї людини тягне вже

110 євро на добу.

- Перелiт до мiсця зборiв до цiєї суми не входить?

Т. Гордiєнко:

- Звiсно, нi. Це - окремi видатки. Цьогорiч iз перельотом до Туреччини дуже незручно. Є досить дешевi чартери, але вилiт лише з Києва й о шостiй ранку. Але ж не всi команди київськi. Якщо порахувати доїзд до столицi, готель у Києвi, то вийде та сама вартiсть квитка на рейсовий лiтак. Тому ми до Анталiї полетимо зi Львова. Вартiсть одного квитка - приблизно 500 доларiв.

- Чи задоволенi ви якiстю органiзованих для команди зборiв?

О. Злотоябко:

- У Туреччинi - так. Там не потрiбно нi про що думати, все за тебе вирiшує фiрма, яка органiзовує збори. Вони владнають будь-якi побутовi проблеми, домовляться про спаринг-матчi й за це все правлять не набагато бiльше, анiж українцi. Коли б такi ж умови могли запропонувати в Українi, то їх вартiсть була б значно вищою, нiж у Туреччинi.

До речі нескладно пiдрахувати, що 12-деннi тренувальнi збори в Туреччинi обiйдуться українському клубу приблизно у 40 тисяч євро. Це, як кажуть, економ-варiант. В Iспанiї такий збiр вартуватиме 60 - 70 тисяч, а в Емiратах - щонайменше 90 - 100 тисяч євро.

А що команди переважно проводять три збори, то цi суми i слiд множити на три. Доплюсувавши туди вартiсть авiаперельотiв (вiд 12 до 20 тисяч євро), вийде, що найдешевшi збори в Туреччинi потягнуть на 150 - 200 тисяч, а нормальнi в Емiратах та Iспанiї - на понад 300 тисяч євро.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Максим Качурівський, "Експрес"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]