Криворізький "Кривбас" взяв курс на Туреччину. 14-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
14.01.2012
суббота
20:50
Криворізький "Кривбас" взяв курс на Туреччину
Рейтинг публикации

Сьогодні, 14 січня, делегація футбольного клубу «Кривбас» літаком з міжнародного аеропорту міста Дніпропетровськ відбула на свій перший в цьому році навчально-тренувальний збір.

Місце його проведення традиційне – південне узбережжя Туреччини. Криворізька команда розташується в готелі «Su Sesi Hotel», що знаходиться в одному кілометрі від Бєлєка.

У складі команди 24 футболісти: воротарі – Федоренко, Штанько, польові гравці – Костишин, Сердюк, Васільєв, Петров, Лисицький, Валєєв, Іващенко, Матіч, Бартуловіч, Єслінек, Бабатунде, Канкава, Лобжанідзе, Федорчук, Габовда, Лисенко, Гошкодеря, Самодін. Серед новачків – Дмитро Льопа та Олексій Антонов (обидва – «Дніпро» Дніпропетровськ), Віталій Федорів з російського «Амкару», який спробує закріпитись в «Кривбасі», та Олександр Яровенко, останнім клубом якого був «Титан» (Армянськ), гравець, який свого часу вже грав у футболці дубля «Кривбасу».

Триватиме цей збір до 26 січня. У ході нього криворізька команда має провести 2 контрольні поєдинки. Досягнуто попередньої домовленості з російськими «Томью» (19 січня) та «Крильями Совєтов» (23 січня).

«Кривбас» зазнав й деяких втрат. Закінчився контракт в Сергія Даниловського, також скінчились строки орендних угод в Дениса Бойка та Євгена Баришнікова. На трансфер було вирішено виставити гравців – Жданова, Захаревича та Куценка.

Другий тренувальний збір «Кривбас» також запланував провести в Туреччині.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Оф.сайт ФК "Кривбас"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]