Роман Максимюк: "Маріонетки не грають у футбол". 18-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
18.01.2012
среда
13:50
Роман Максимюк: "Маріонетки не грають у футбол"
Рейтинг публикации

Колишній крайній півоборонець нині працює в Луцьку помічником старшого тренера дубля, тобто продовжує бути обізнаним із внутрішньою ситуацією у «Волині»…

- Романе, хотілося б почути вашу оцінку виступів волинян улітку-восени, а також реакцію на зміну наставника.

- Щодо першого питання: вважаю наше 12-е місце в таблиці не зовсім задовільним, тому ставлю своїй команді оцінку «-3». Напередодні сезону керівництво поставило перед нами завдання увійти до десятки найкращих, але… Причин не зовсім вдалого виступу «Волині» особисто я бачу три. Перша: інколи нам не щастило. Друга: в окремих матчах ми могли зіграти краще. І третя: на стан команди негативно позначилися зміни в клубному керівництві.

Що ж до відставки Віталія Кварцяного… Ну, це ж не моя справа: відповідне рішення було ухвалено акціонерами ФК, тому звертайтеся до них.

- До того, як зв’язатися з вами, я ознайомився з матеріалом про «Волинь» кримчанина Олександра Гайдаша — знаєте такого?

- Звісно, неодноразово пересікався з ним на полі: сильний був форвард, особливо складно з ним було боротися при верхових подачах…

- Так ось Олександр Миколайович дуже хвалив лучан, вважаючи вашу команду єдиною у прем’єр-лізі, в якої спортивна агресія присутня в кожній грі…

- Цілком погоджуюся з Гайдашем: справа в тому, що Кварцяний робить на такі речі особливу ставку, тому всі його команди завжди заведені на боротьбу, особливо в домашніх поєдинках. Розумієте, маріонетки у футбол не грають, у футбол грають - справжні чоловіки! Причому тут немає нічого дивного й ненормального: нині футбол із кожним роком стає швидшим, агресивнішим, атлетичнішим, тобто Віталій Володимирович елементарно крокує в ногу з часом.

- Романе, інтерв’ю з вами є частиною великого блоку матеріалів, присвячених виступам «Волині» в першій частині сезону-2011/2012. Одним із елементів згадуваного блоку є наша версія оптимального складу лучан, над якою ми добряче помучилися, внаслідок вражаючої кадрової нестабільності вашої команди.

- Нестабільність і справді простежується, проте її дуже легко пояснити. Головна причина - травми, які поточного сезону нам особливо допікали. Крім того, можна згадати той факт, що у сучасній «Волині», як ніколи до того, багато гравців збірних, а вони після ігор за свої національні команди не завжди мають відповідний функціональний стан. Ну й - ніде правди діти - схильність футболістів до недотримання режиму нікуди не зникає, вона притаманна гравцям усіх поколінь, а коли таке трапляється, то доводиться людину виховувати.

- Давайте насамкінець розвинемо тему підсумків на сезон. 10-е місце — це серйозно? Приміром, чим воно відрізняється від 8-го чи 12-го?

- Та нічим. Просто таке завдання: бути у чільній десятці.

- А чи знизяться преміальні, якщо «Волинь» посяде, наприклад, 11-у сходинку?

- Я достеменно не знаю, але думаю, що ні. А от якщо займемо перше…

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]