Віктор Мороз: "Перші враження від "Волині" хороші". 18-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
18.01.2012
среда
14:09
Віктор Мороз: "Перші враження від "Волині" хороші"
Рейтинг публикации

Сьогодні святкує своє 44-річчя старший тренер ФК «Волинь» Віктор Васильович Мороз. Вітаючи іменинника, ми поцікавилися його враженнями від нового місця роботи й останніми новинами стосовно команди.

- Віктор Васильович, вітаємо Вас з Днем народження! Й хотіли б для початку дізнатися, як вам працюється на новому місці?

- Перші враження дуже хороші – від команди, від клубу, від керівництва. Тому за ці десять днів, скільки ми тут працюємо, є гарний настрій, бажання працювати і домагатися успіхів з командою.

- Зважаючи на напругу тренувальних зборів, час для святкування знайдете?

- На святкування звичайно часу не буде, тому що весь час забирає робота. Єдине, що приймаю вітання від рідних, близьких, тренерів і футболістів. А так, хіба що за вечерею трохи більше солодкого з'їмо.

- А що скажете про вчорашній матч «Волині» з казахським «Актобе»? Що вдалося, а що ні, кого з гравців можете виділити?

- Це була у нас всього друга гра на першому тренувальному зборі. І обидва поєдинки ми не грали в одному складі. Поки переглядаємо усіх гравців, тому у нас перший тайм грає один склад, другий тайм – інший. Ми придивляємося до команди, плануємо проведення подальших ігор. Уже робимо акцент на якісь тактичні заняття. Виділяти когось зі складу я б зараз не став. Всі хлопці справляють дуже хороше враження. У першу чергу – за самовіддачею, за бажанням потрапляти до складу і грати.

- Ви працюєте з Анатолієм Дем'яненком вже не перший рік. Чи є відмінність у роботі головного тренера у «Волині» і у «Насафі»?

- Я вважаю що різниці ніякої немає. Анатолія Васильовича я давно знаю, знаю його підхід до роботи, його вимоги. Тому він ні до себе, ні до команди вимоги не знижує, незалежно від того у якому клубі він би не працював. Анатолій Васильович працює для досягнення максимальних результатів.

- Що ж, гарного Вам свята і успіхів у роботі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Волинь"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]