Контрольний поєдинок. "Кривбас" - "Кайсар" (Казахстан) 6:0. 19-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
19.01.2012
20:55
Контрольний поєдинок. "Кривбас" - "Кайсар" (Казахстан) 6:0

Криворізький "Кривбас" в своєму першому контрольному поєдинку розгромив казахстанський "Кайсар" - 6:0.

В першому таймі казахстанська команда намагалась на рівних змагатись з кривбасівцями. Але все ж клас нашої команди був вищим.

Рахунок було відкрито на 22-й хвилині, коли забитим м’ячем відзначився потенційний новачок «Кривбасу» Олександр Яровенко. Незважаючи на ігрову та територіальну перевагу нашої команди, мінімальна перевага збереглась до перерви. А в другій половині гри «Кривбас» вже повністю переграв суперника, забивши ще 5 м’ячів – «дубль на рахунку Іржі Єслінека (50, 73 хвилини) та хет-триком відзначився Володимир Лисенко (57, 65, 89 хвилини).

«Кривбас»: 1-й тайм – Федоренко, Матіч, Лисицький, Сердюк, Льопа, Федорів, Габовда, Яровенко, Самодін, Бартуловіч, Екпо.

2-й тайм: Штанько, Екпо, Лисенко, Костишин, Федорчук, Петров, Васільєв, Лобжанідзе, Єслінек, Бабатунде, Валєєв

Всі прізвища знайомі, за виключенням нігерійця Емануеля Екпо, який перебуває в «Кривбасі» на оглядинах. До цього гравець виступав в складі команди американської MLS-ліги «Columbus Crew».

Наступний контрольний поєдинок команда проведе 22 січня проти російських «Крильєв Совєтов» (Самара).