Володимир Шаран: "Працювати в "Карпатах" було моєю мрією". 21-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
21.01.2012
суббота
19:35
Володимир Шаран: "Працювати в "Карпатах" було моєю мрією"
Рейтинг публикации

Після представлення Почесним президентом «Карпат» новий головний тренер «зелено-білих» відповів на запитання Інформаційного центру.

– Я дуже вдячний за те, що Петро Петрович дав мені можливість очолити таку команду. Зрештою, я ніколи і не приховував, що працювати в «Карпатах» – це моя мрія. І от до мене звернувся спортивний директор «Карпат», який спитав: чи хочу я стати головним тренером львів’ян? Це було дуже приємно, але я хотів вчинити по-людськи і допрацювати до кінця в Олександрії. І от зараз до мене знову зателефонували, запросили до Львова на розмову. З Петром Петровичем ми усе обговорили і домовилися.

– Що б ви хотіли переказати уболівальникам «Карпат»?

– До мене уболівальники «Карпат» завжди ставилися позитивно. Карпатівці, одним з яких був і я, завжди відповідали шанувальникам взаємністю. Я і зараз переконаний, що таких фанів нема в жодного українського клубу. Тому ще більше хочеться порадувати їх хорошою грою, від якої усі б отримували задоволення.

– Не секрет, що «Карпати» вже кілька років грають за однією моделлю. Ви також прихильник атакуючого футболу чи все ж будете вносити зміни?

– Однозначно я лише за атакувальний, агресивний, видовищний футбол. В Олександрії ми теж хотіли привити гравцям такий стиль гри. І вони старалися як могли. Ми намагалися саме грати у футбол, отримувати від нього задоволення. Те саме я хочу, щоб було тут. Ми всі маємо насолоджуватися карпатівськими атаками.

– Чи встигли ви вже ознайомитися з інфраструктурою клубу?

– На жаль, ще не встиг. Я не був на новому стадіоні, і нову базу як слід ще не вивчив. Але те, що я побачив – мене вразило. Тут є все – тренажерний зал, басейн, чудові поля, словом, все, щоб нормально працювати.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]