Петро Димінський: "Слідкував за роботою Володимира Шарана". 21-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
21.01.2012
суббота
19:39
 Петро Димінський: "Слідкував за роботою Володимира Шарана"
Рейтинг публикации

Перед вильотом команди до Туреччини Почесний президент «Карпат» представив команді нового наставника.

– За день до від’їзду команди на збори в Туреччину я представив гравцям нового головного тренера – Володимира Шарана. Це вихованець львівського футболу, який пройшов серйозний шлях в якості гравця і тренера. Павло Кучеров буде виконувати обов’язки помічника головного тренера. Щодо завдання на другу половину сезону – то воно поставлене мною і прийняте головним тренером. Воно полягає в тому, щоб обов’язково потрапити до Ліги Європи через Кубок України і опинитися у першій десятці Прем’єр-ліги.

– Як давно ви стежили за роботою Володимира Шарана і чому ви обрали саме цього спеціаліста?

– Не буду приховувати – я дивився за виступами «Олександрії». Ця команда грає приблизно у тому ж стилі, що й ми. Тим паче, що там нема зірок, а команда показує непоганий футбол. Розмова з Володимиром Богдановичем була ще раніше. Не я її вів, а спортивний директор, про це ніхто не знав. Володимир Богданович – людина порядна. Маючи контракт з «Олександрією» він коректно... не те щоб відмовив, просто з жалем констатував, що не може покинути «Олександрію» у такому стані. Але коли керівництво команди призначило на посаду головного тренера Леоніда Буряка, а Володимиру Шарану запропонували роботу в структурі клубу, я із задоволенням зробив йому пропозицію. Тут є ще одна ситуація. Вона не ключова, але все ж є. У Павла Кучерова нема ліцензії, яка давала б йому право виконувати навіть обов’язки головного тренера. На навчання, яке є стаціонарним, потрібен час, до того ж це відрив від колективу. А в теперішній ситуації ризикувати не можна. Але повторюю, що це не головна причина. Я за Володимиром Шараном слідкував. Чекав нагоди і вона з’явилася. Думаю, що наші уболівальники оцінять патріотизм нового тренера – адже він є вихованцем львівського футболу, захищав кольори «Карпат» та київського «Динамо». Тому я дав йому шанс як молодому та перспективному тренеру, в якого є мотивація і бажання довести, що він опинився у нашій команді не просто так.

– Чи будуть якісь зміни в підготовці команди, зважаючи на початок роботи нового головного тренера?

– Ні. Було б безглуздо щось переробляти. Я впевнений, що Павло Кучеров, який готував команду до цього моменту, порозуміється з новим наставником і вони знайдуть спільну мову.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]