Анатолій Дем'яненко: "Є лінії, які потрібно посилювати". 22-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
22.01.2012
воскресенье
09:42
Анатолій Дем'яненко: "Є лінії, які потрібно посилювати"
Рейтинг публикации

У суботу, відразу після повернення «Волині» з першого тренувального збору головний тренер лучан Анатолій Дем’яненко прокоментував результати проведеної роботи та поділився планами на майбутнє команди.

- Анатолій Васильович, як пройшов перший збір? Чи залишились задоволеними командою?

- В принципі задоволений. На жаль, не обійшлось і без неприємностей. Деякі гравці отримали травми – і це дуже погано. Головним нашим завданням на даному етапі було познайомитись ближче з хлопцями, дізнатися що і як, психологічний стан кожного і побачити хто на що здатен.

- Чи визначились для себе з можливостями гравців і чи відзначили когось, як найреальнішого претендента в основний склад?

- Звичайно, що у мене вже є деякі думки з приводу цього. Але я не хочу про це зараз говорити. Нехай це поки буде секретом.

- Якщо говорити про лінії команди, яка ланка потребує першочергового посилення і чи маєте якісь кандидатури на ці місця?

- Звичайно, що є лінії, які потрібно посилювати і міняти, але я не хочу поки про це говорити конкретно. Про таке поки розповідати не буду. Це були десятиденні збори, головним завданням яких було подивитись хто і як виглядає. Взнати потенціал кожного.

- Який з проведених спарингів особисто вам сподобався найбільше?

- Мені дуже сподобався другий тайм з «Актобе». Ми мали досить непогані моменти, шкода, що не реалізували їх. Не сподобалась остання гра, яку ми програли. Звичайно, на фоні навантажень, щоденні тренування та матчі дали про себе знати. Тому є над чим думати і працювати.

- Над чим будете працювати на наступному тренувальному зборі?

- За планом на наступний збір ми вилітаємо 25-го січня. Поки ж у команди буде три дні відпочинку. На другому зборі ми пробудемо вже не десять днів, а два тижні. Там вже я більше зможу подивитись і визначитись. Хоча я й так побачив хто на що здатен і хто дійсно хоче грати у футбол, яке у гравців мислення, фізичні та психологічні кондиції.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Сайт ФК "Волинь"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]