Муртаз Даушвілі: "Про "Карпати" в Грузії знають всі". 23-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
23.01.2012
понедельник
14:23
Муртаз Даушвілі: "Про "Карпати" в Грузії знають всі"
Рейтинг публикации

Під час негоди у Львові, доки літак з командою не міг вилетіти на тренувальні збори в Туреччину, футболісти займалися своїми справами. Журналіст інформаційного центру ФК «Карпати» вирішив цей час присвятити спілкуванню з новобранцем «зелено-білих» Муртазом Даушвілі.

– Муртазе, ти в команді нещодавно. Які в тебе враження про футбольний клуб «Карпати» та чого очікуєш на зборах в Туреччині?

– Я на збори їду, щоб працювати. Мені потрібно буде довести тренерам і партнерам, що я готовий виступати за «Карпати». Але для цього необхідно докласти чимало зусиль. А те, що я потрапив у цей футбольний клуб, це однозначно стрибок в моїй кар’єрі. Про «Карпати» знають в Грузії всі. Звісно, це мабуть завдяки виступам в Лізі Європи, і тому, що «зелено-білі» грали в цьому турнірі із «Зестафоні». Та і раніше я чув про цей клуб. Тому вбачаю у своєму переході лише прогрес.

– Отже ти задоволений, що гратимеш у Львові?

– А як може бути інакше? Тому я і підписав контракт.

– Раніше ти проти «Карпат» провів 3 матчі...

– Як три? Хіба?

– Два в Лізі Європи...

– Так! Це я знаю.

– І ще один товариський в Австрії, минулого року.

– Так, було-було. Вже згадав.

– Що запам’яталося тобі в тих іграх?

– Те, що «Карпати» атакувальна команда. Наші захисники весь час були в роботі. Мені також доводилося прикласти чимало зусиль в тих іграх. Але скажу, що тоді це були рівні команди. В Грузії не було клубу сильнішого за «Зестафоні», що ми і довели, здобувши чемпіонство і зігравши в Лізі Чемпіонів. Але в «Карпат» була перевага в досвіді і у виконавцях. Футболісти тут справді сильні.

– А з кимось з гравців ти вже встиг потоваришувати?

– Я з усіма гравцями в хороших відносинах. Мене тут взагалі тепло зустріли. Але наразі тісніше поспілкуватися ні з ким не вдається. Я наразі не володію українською, погано знаю російську мову, а англійську ще гірше. Тому і виникають труднощі в спілкуванні. Але партнери мене підтримують і мені допомагають.

– Але мову ти збираєшся вивчити?

– Думаю, це питання часу. Після зборів буду вже краще все розуміти, а мине місяць-другий, і ситуація зміниться в ще кращий бік. Чим більше ти в цьому середовищі – тим швидше адаптуєшся до нього.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]