"Олександрія" відправилась у Туреччину . 25-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
25.01.2012
среда
14:05
"Олександрія" відправилась у Туреччину
Рейтинг публикации

Після кількох вихідних, що були надані гравцям після першого тренувального збору, що закінчився 22 січня, вже за три дня - 25 січня, футболісти та тренерський склад професіонального футбольного клубу «Олександрія» відправився на другий навчально-тренувальний збір до Аланії (Туреччина), який продовжиться до 4 лютого. Команда буде проживатиме в готелі - «Gold Siti», де і на першому зборі перебувала. Поряд з готелем знаходиться один з найкращих футбольних газонів на узбережжі Середземного моря. У планах тренерського штабу, на чолі з досвідченим тренером Л.Й.Буряком, ефективне продовження підготовки до старту весняної частини Чемпіонату: закладення потужного фундаменту фізичної та психологічної готовності; перегляд потенційних новобранців та оптимізація складу команди, що буде чергуватися з проведенням контрольних матчів, у яких тренер буде моделювати майбутню філософію гри футболістів ПФК «Олександрія». Планується провести 3-4 спаринги.

З командою не буде перебувати на другому зборі Руслан Зейналов, який буде тренуватись з дублем, підшуковуючи собі команду. На другому тренувальному зборі також будуть відсутні достатньо відомі футбольні прізвища – Л.Калоуда та Д.Янчік. Натомість, підписано контракт з болгарським захисником Віктором Генєвим.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: АЦ ПФК "Олександрія"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]