Матч "Карпати" - "Ягеллонія" було зупинено на 38-й хвилині. 26-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
26.01.2012
четверг
18:30
Матч "Карпати" - "Ягеллонія" було зупинено на 38-й хвилині
Рейтинг публикации

О 15:30 за київським часом львівські «Карпати» розпочали свій перший матч під керівництвом нового головного тренера Володимира Шарана. Суперник «зелено-білих» – польська «Ягеллонія» з Білостоку, що посідає десяте місце в Екстраклясі.

Карпатівці вже з перших хвилин поєдинку почали облогу воріт суперника. Лише дивом м’яч не опинився у рамці «Ягеллонії» після ударів Еріка, Кузьменка та Лукаса. Натомість польська команда лише одного разу небезпечно загрожувала воротам Ільющенкова після удару головою у виконанні Гржеляка.

На 38-й хвилині рясний дощ, що супроводжував гру, переріс у град, тож арбітр прийняв рішення зупинити матч. Негода не припинялась, тож команди були змушені завершити спаринг достроково.

Стартові склади команд:

«Карпати»: Ільющенков, Гірський, Мілошевіч, Кузьменок, Болохан, Ткачук, Озарків, Ерік, Кас’ян, Кополовець, Лукас.

Тренер – Володимир Шаран.

«Ягеллонія»: Сандомерскі, Норамбуена, Порембскі, Цьонек, Купіш, Тиміньскі, Арлуковіч, Сератліч, Буркхарт, Гржеляк, Франковскі.

Онлайн-репортаж.

Команди готуються вийти на поле, а тим часом надворі хмарна погода, зранку пройшов дощ та зараз хмари більш-менш розійшлись. Температура повітря + 15°С.

1 хв. - Матч розпочався. З капітанською пов’язкою карпатівців на поле вивів Андрій Ткачук.

2 хв. - Вже на початку поєдинку гравці «Ягеллонії» подали штрафний з району кутового прапорця – карпатівські оборонці винесли м`яча з власного штрафного.

3 хв. - Кас’ян опинився в офсайді, пробив по воротах після свистка, за що був нагороджений жовтою карткою.

4 хв. - Перший гольовий момент у «Карпат»! Болохан з лівого флангу подав у карний суперника, Ерік головою пробив трохи вище воріт!

5 хв. - Знову Ерік загрожує воротам поляків! Цього разу Кополовець прострілив у карний і бразилець у падінні ударом ноги замикав передачу. Знову трохи неточно.

6 хв. - Карпатівці продовжують стартовий штурм воріт суперника. Кополовець заробив право на кутовий, подачу з якого виконав Ерік. Кузьменок втрачає чудову нагоду відкрити рахунок, вигравши верхову дуель і головою пробивши повз «дев’ятку»!

7 хв. - Знову почав накрапати дощ.

10 хв. - Партнери вивели Франковскі на побачення з Ільющенковим, однак арбітр матчу зафіксував у нападника офсайд.

13 хв. - Лукас на силу виконав удар зі штрафного за 30 метрів від воріт «Ягеллонії» – м`яч після рикошету від гравця суперників пролетів у лічених сантиметрах від стійки на кутовий.

15 хв. - Карпатівці грають за такою схемою: зліва у захисті Болохан, справа – Гірський, у центрі дует оборонців склали Мілошевіч та Кузьменок. Пара опорників – Озарків і Ткачук, попереду у центрі поля розташувався Ерік. Тріо нападників (зліва – направо): Кополовець, Кас’ян, Лукас.

18 хв. - Ерік отримав м`яча на правому фланзі атаки, ефектно прибрав на замасі трьох оборонців і пробив з кута штрафного майданчика. Удар вийшов несильним, та ще й у руки Сандомерскі.

20 хв. - Карпатівці заробили право на черговий штрафний, цього разу за 35 метрів по центру воріт. Виконувати удар взявся Ерік, однак пробив майже по центру – легка здобич для голкіпера.

23 хв. - Михайло Кополовець пішов стопами Кас’яна, заробивши жовту картку в ідентичній ситуації: пробив після свистка, потрапивши у положення поза грою.

25 хв. - Перша реальна загроза воротам «Карпат». «Ягеллонія» заробила право на штрафний з правого флангу біля кутового прапорця. Після подачі стандарту Гржеляк ударом головою від землі спрямував м`яча у сантиметрах від рамки.

27 хв. - Після невдало виконаного корнера біля воріт «Карпат» «зелено-білі» провели стрімку контратаку, у фіналі якої Лукас передачею виводив Касьяна сам-на-сам з кіпером, однак нападник зовсім трохи не дотягнувся до круглого.

29 хв. - Ерік потужно пробив лівою з-за меж карного у нижній кут воріт – голкіпер у стрибку перевів мяча у штангу, після чого круглий пішов на кутовий.

31 хв. - Арлуковіч пробиває з 40 метрів – надто неточно.

33 хв. - Після кутового у виконанні карпатівців м’яч відлетів під удар Болохану, який зльоту пробив – вище воріт.

34 хв. - Ерік зі штрафного подав у карний суперника, де зумів нав`язати боротьбу Кас’ян, однак порушив при цьому правила.

37 хв. - З середини першого тайму безперестанку падає рясний дощ. Щойно на поле почав падати і град.

38 хв. - Суддя через вкрай несприятливі погодні умови вирішив призупинити гру. Обидві команди очікують на рішення: продовжити матч чи завершити його.

Арбітр через погодні умови не дозволив командам продовжувати поєдинок. Чи відбудеться повторна зустріч команд (і чи відбудеться взагалі) буде повідомлено пізніше.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]