Вадим Євтушенко: "На перегляд прибула група гравців, серед яких є відомі імена". 27-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
27.01.2012
пятница
22:38
Вадим Євтушенко: "На перегляд прибула група гравців, серед яких є відомі імена"
Рейтинг публикации

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Вадим Анатолійович Євтушенко підсумував перший навчально-тренувальний збір команди та розповів про найближчі плани підготовки до весняної частини чемпіонату.

Я вважаю, що перший збір нам вдався; ми добре попрацювали, не дивлячись на те, що за кілька днів в Україні випало чимало снігу. З однієї точки зору, нам сніг і допоміг, давши певне додаткове навантаження, попрацювавши на снігу; на жаль, гра з полтавською «Ворсклою» відбувалася не в хороших погодних умовах, але тим не менш футболісти справилися з поставленим завданням. Ми не готувалися спеціально до матчу з «Ворсклою»; в нас була інша задача. Я так і сказав хлопцям перед матчем: ми конкретно до матчу не готуємося, це є одним із етапів підготовки команди до чемпіонату і попросив їх викластися на максимум, що вони і постаралися зробити. Мені приємно, що після двох товариських матчів у нас позитивний результат, що дає можливість цілеспрямовано працювати далі. Переоцінювати перемоги не варто. Та все ж перемоги допомагають виховувати в команді «дух переможця»; не залежно в якій ситуації, в яку пору року, граємо, коли ти виходиш на футбольне поле грати, то завжди потрібно старатися перемагати. Це принцип спорту, якого варто завжди дотримуватися.

Три дні відпочинку після кримського збору дали можливість футболістам перевести дух перед новими зборами.

Три дні – це дещо багато, але в нас є не місцеві футболісти, яким, ясна річ, потрібно із сім’ями зустрітися, з родичами; далеко їм їхати, то треба було дати якийсь зайвий вихідний. Я думаю, що на даному етапі це не так суттєво. Хлопці працювали і вони по праву заробили додатковий вихідний.

Які найближчі плани підготовки кіровоградської команди до весняної частини чемпіонату?

Плани планами, але погода може внести свої корективи. Плани такі, що ми будемо продовжувати працювати в двохразовому режимі: до обіду тренуватимемося у спортивному залі, а після обід будемо їздити до Олександрії. Будемо сподіватися, що морози зупиняться на сьогоднішньому рівні. Плани одні, а яка буде погода. У нас на найближчий час заплановано два товариські матчі: 30 січня в Кременчуці з місцевим «Кременем» і 1 лютого в Олександрії з головківським «УкрАгроКомом». Все залежить від того, які будуть морози; чи зможемо ми зіграти ці матчі, чи ні. До нас на перегляд прибула нова група гравців, серед яких є доволі відомі імена. Буде також група вихованців кіровоградського футболу. Подивимося як вони себе проявлять на цьому зборі. Плюс продовжують тренуватися ті потенційні новачки, які з нами були в Криму на першому навчально-тренувальному зборі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Оф.сайт ФК "Зірка"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]