Володимир Шаран: "Не задовільняє фізичний стан гравців". 28-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
28.01.2012
суббота
13:36
Володимир Шаран: "Не задовільняє фізичний стан гравців"
Рейтинг публикации

Для наставника «Карпат» Володимира Шарана матч з «Ягеллонією» став першим на чолі нової команди. Однак у четвер дебют наставника виявився неповноцінним. Через погодні умови на 38-ій хвилині гру було зупинено і перенесено на наступний день.

– Як ви можете оцінити дії своєї команди у незавершеному матчі?

– На превеликий жаль ми цю гру так і не дограли. На це, звісно, є об’єктивні причини – погода. В такий град грати неможливо. Щодо самого змісту гри – то мені зараз важко щось конкретне сказати. Зауважу лише, що для себе певні висновки я зробив. По-різному можна оцінювати цей матч. Тому я хотів побачити в повторному спарингу усіх решта гравців в дії: і молодих футболістів, і тих, що не грали у четвер. З тих висновків, що я для себе зробив, можу лише сказати, що працювати нам потрібно ще дуже багато.

– У першому «напівматчі» «Карпати» весь час провели в атаці. Ви залишилися задоволені побаченим?

– Не можу сказати, що мені все сподобалось, але моментами і справді хлопці показували непоганий футбол. Мали 3-4 моменти, які повинні були реалізовувати. А ось в обороні були проблеми. Проблеми були і в середині поля. Не можу сказати, що в поляків були якісь серйозні моменти, але все ж наші клопоти я побачив. Можливо, десь незначні, більше тактичного плану. Адже видно, що хлопці всі навчені, пройшли непогану школу, видно, що з ними працювали тактично грамотні тренери. Але наразі мене не задовільняє їхній фізичний стан. Буде фізичний стан на хорошому рівні, тоді і буде атакуючий футбол і реалізація покращиться.

– Вже у повторній грі команда після першого тайму поступалася 0:2. Що ви хлопцям таке сказали в перерві, що на полі кардинально змінилася ситуація в другій половині гри?

– Я на цю гру установки ще не давав. До матчу з «Ягеллонією» з хлопцями більше займався Павло Кучеров. Він наразі краще знає хлопців. Відтак я йому довірив на ці два матчі проводити установки. Загалом, ми так собі і розпланували, щоб з початку матчу вийшов цей склад, який у четвер не брав участі в матчі. А вже в перерві зробили заміни і трохи перебудували схему гри. В другому таймі ми стали грати з одним опорним півзахисником, і з двома верхніми опорними. Вийшли Лукас, Кас’ян, Кополовець, Ерік... Це гравці атаки, які додали діям команди швидкість і свою майстерність, звичайно. Тому і такий результат. Плюс поляки підсіли фізично.

– Ви залишилися задоволені результатом гри?

– Результатом я і справді задоволений. Але я не радію, що ми, мовляв, виграли першу гру, ще й з таким рахунком. Я розумію, що польська команда – міцний середняк Екстракляси. Попри це в нашої команди ще роботи дуже багато. Якщо я зараз буду задоволений грою та функціональним станом хлопців, тоді немає змісту працювати далі. Часу до початку весняної частини чемпіонату не так вже й багато, але ми зможемо підготуватися і знайти спільну мову з футболістами.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]