Контрольний матч. "Олександрія" - "Жетису" (Казахстан) 5:0. 29-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
29.01.2012
09:35
Контрольний матч. "Олександрія" - "Жетису" (Казахстан) 5:0

28 січня 2012 16.00 Белєк (Туреччина) + 15, сонячно

ПФК «Олександрія» - «Жетису» (Казахстан) 5:0 ( 2:0)

Голи: 25 Старенький, 34 Шевченко, 62 Кралік, 75 Гулардава п., 84 Ковба.

Склад ПФК «Олександрія»:

І тайм : Паньків, Сахневич, Сидоренко, Чередніченко, Гітченко, Ксьонз, Старенький, Салхі, Ковба, Шевченко, Макрієв.

ІІ тайм:Деонас, Допілка, Ковба, Генєв, Запорожан, Гавриш, Довгий, Кралік, Гулардава, Яковлєв, Балабанов (Полярус 75).

Свій перший матч другого навчально-тренувального збору футболісти ПФК «Олександрія» провели з представником Прем’єр-ліги Казахстану, достатньо кваліфікованою командою «Жетису». За словами одного з тренерів команди А.Купцова , олександрійські футболісти на фоні пристойних фізичних навантажень досить впевнено взаємодіяли на полі і по всім компонентам гри переважали казахських футболістів. Перший гол, після розіграшу стандарту та метушні захисників, забив С.Старенький, який перший опинився на добиванні. А на 34 хв. матчу А.Гітченко зробив націлену передачу в штрафний майданчик суперника і В.Шевченко бездоганно пробив головою- 2 :0.

Після того, як у другому таймі головний тренер ПФК «Олександрія» Л.Буряк випустив на поле нових футболістів , темп гри значно збільшився і на 62 хв. Я.Кралік, взявши гру на себе, обіграв двох захисників та воротаря, закріпив результат олександрійської команди. Олександрійці продовжували атакувати і на 75 хв. футболісти «Жетису» порушили правила проти Л. Гулардави в своєму штрафному майданчику.Арбітр призначив пенальті, який сам же потерпілий і реалізував. А під завісу матчу відзначився Д.Ковба, який довершив розгром казахської команди ударом головою після подачі кутового удару.