"Кривбас" відправився до Туреччини. 30-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
30.01.2012
понедельник
14:53
"Кривбас" відправився до Туреччини
Рейтинг публикации

30 січня з міжнародного аеропорту Дніпропетровська літаком до Туреччини відправилася делегація ФК «Кривбас» для проведення другого навчально-тренувального збору.

Виліт делегації криворізького клубу був відкладений на 2 години через складні погодні умови аеропорту Стамбулу. Але опівдні на виліт було дане «добро», й літак взяв курс на Туреччину.

Розміститься «Кривбас» (як і на першому зборі) в готелі «Su Sesi Hotel», що розташований в одному кілометрі від містечка Бєлєк. У складі «Кривбасу» в Туреччині тренуватимуться 22 футболісти:

Артем Штанько, Андрій Федоренко, Олексій Антонов, Дмитро Льопа, Віталій Федорів, Міхель Бабатунде, Олександр Іващенко, Даріян Матіч, Іржі Єслінек, Младен Бартуловіч, Кирило Петров, Джаба Канкава, Уча Лобжанідзе, Сергій Самодін, Валерій Федорчук, Володимир Лисенко, Рінар Валєєв, Віталій Лисицький, В’ячеслав Сердюк, Денис Васільєв, Руслан Костишин, Юрій Габовда.

Майже відразу після прильоту на місце проведення зборів на криворізьку команду чекатиме перший спаринг – ввечері 31 січня «Кривбас» проведе контрольний матч з національною збірною Румунії.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФК "Кривбас"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]