Олександр Іщенко: "Зграї заробітчан — не підсилення для "Кривбасу". 02-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
02.02.2012
четверг
11:55
Олександр Іщенко: "Зграї заробітчан — не підсилення для "Кривбасу"
Рейтинг публикации

«Кривбас — це одна з головних команд-сенсацій першої половини чемпіонату в УПЛ. Але місце, яке вона посідає за підсумками 20 турів, цілком закономірне.

Торік у поточному чемпіонаті криворіжці нарешті стали демонструвати зрілу гру. Так, інколи були в них осічки, але в більшості ігор футболісти Юрія Максимова грали дисципліновано, злагоджено, помічався малюнок командної гри, яким «Кривбас» і виділяється передусім. Помітно, що гравці б’ються на полі один за одного, за результат і за свого наставника. Щодо Максимова, то його заслуга в тому, що «Кривбас» нині на п’ятій позиції, — величезна. У нас за звичкою, ви ж знаєте, як виграє — то команда, а як ні — винний тренер. А тут здобутки спільні: праця тренера плюс чітке виконання його настанов футболістами. Певно, вони зрозуміли оту фразу Юрія Вільйовича — «Гроші треба заробляти, а не отримувати».

Можна, звісно, пов’язати незвично високе, як для «Кривбасу» останніх років, місце з тим, що основні конкуренти (чи то команди, які ми звикли бачити з четвертого по шосте-сьоме місця) свої результати погіршили. Маю на увазі передусім «Карпати» та «Ворсклу», а ще київський «Арсенал». «Каноніри» не витримали темпу того спурту, який самі собі задали, і кінцівку дещо змазали. Цей фактор також посприяв криворіжцям, але не треба применшувати їхніх заслуг.

Чи зможе навесні «Кривбас» свої позиції зберегти? Хм… Не відповім однозначним ТАК, але особисто я цього їм бажаю. Та поглянувши на календар десяти останніх ігор чемпіонату, ох я нелегко це буде їм зробити. Грати доведеться проти «Динамо» та «Металіста» (а їм очки втрачати зась), а також — «Таврії», «Арсеналу» та «Металурга», котрі самі про Європу мріють, проти злої «Ворскли» та «Карпат». У прем’єр-лізі прохідних ігор, дякувати Богу, взагалі поменшало, та поглянувши в розклад матчів «Кривбасу»… Одне слово — не позаздриш їм.

Чи потрібно Максимову до початку відновлення чемпіонату підсилення? Питання риторичне. Нинішній колектив збалансований і зіграний. Можливо, якесь крапкове підсилення і не завадило б, але оті заробітчани, що були на перегляді в клубі під час тренувального збору в Туреччині — то явно не підсилення. Наставник сам збагнув їхній рівень і відправив на пошуки роботи далі. Останніми роками так склалося, що основне підсилення до Кривого Рогу приїжджає з Дніпропетровська. Там і нині є виконавці, що в разі зміни свого нинішнього клубу можуть суттєво підсилити «Кривбас». Але повторюся: колектив Максимова — збалансований. Головне — вселити в голови хлопців, що вони спроможні й надалі набирати потрібну кількість очок від матчу до матчу, що не треба нікого боятися, не покладатися на втрату очок конкурентами, а розраховувати передусім на власні сили.

Може ще й не дозрів криворізький клуб нині до єврокубків. Але коли дозрівати? Як-то робити? Скажу так: не скористаються своїм шансом цьогоріч, не відомо коли наступний буде!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: «Український футбол»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com