Володимир Шаран: "Важливо, що ми не пропустили". 02-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
02.02.2012
четверг
15:32
Володимир Шаран: "Важливо, що ми не пропустили"
Рейтинг публикации

– В матчі проти «Динамо» (Бухарест) «Карпати» виглядали дуже зібрано. Що вам сподобалося в грі вашої команди?

– Найбільше імпонувала самовіддача хлопців і ігрова дисципліна. На полі ми побачили дійсно команду, єдиний колектив, який прагнув перемогти і виконував установку тренера в плані організації гри. Звичайно, не все виходило, що хотілося б. Але це лише перші ігри. Важливо й те, що ми не пропустили. Це також плюс.

– «Карпати» протягом всієї гри демонстрували атакуючий футбол. Попри це в першому таймі команда завдала значно менше ударів по воротах суперника, аніж це було після перерви. В чому причина?

– Нам не вистачало в першому таймі такої агресивної гри в атаці, яку ми продемонстрували в другій половині. Коли ж на полі з’явилися Лукас, Ерік, Даушвілі, ми й агресивніше заграли. Крім того, ми перебудувалися – почали грати замість двох з одним опорним хавбеком. Тому більше стали використовувати колективний відбір м’яча на половині поля суперника. Від цього і почали з’являтися моменти. Як наслідок, ми забили два м’ячі.

– Тактику на цей матч ви підбирали під суперника чи грали в свій футбол?

– Ми грали в той футбол, який би мені хотілося побачити: з організованою обороною і агресивною атакою. Але я побачив, що «Динамо» (Бухарест) на полі, як і ми, діє з двома опорними, тож одного з наших опорних півзахисників висунув дещо вперед. Це і принесло свої плоди.

– Наступний матч на зборах «Карпати» мають провести зі «Спартаком» (Нальчик). Що ви можете сказати про цю команду?

– Насправді мені важко зараз судити, тому що я вже давно не бачив гру «Спартака». В яких вони кондиціях, як вони готуються до чемпіонату, чи під навантаженням зараз, я наразі не знаю. Судячи з інформації, якою я володію, зараз спартаківці мали би перебувати вже в оптимальній формі. Можливо, навіть у кращій за «Динамо». Нехай румунська команда і лідер свого чемпіонату, але від неї я очікував більшого.

– Після матчу з «Динамо» ви дали хлопцям можливість відпочити і прогулятися Аланією. Так було сплановано раніше?

– Так. Ми вирішили в цей день зробити одне тренування, а потім поїхати в Аланію. Треба було, щоб хлопці прогулялися, розвіялися, адже були серйозні навантаження. Так би мовити, виділили їм пів вихідного дня.

– Атмосфера в команді після таких спільних екскурсій покращується?

– Однозначно. Це спільна прогулянка, спільні емоції – вони лише гуртують колектив в одне ціле. Я знаю по собі, що футболісти чекають такого вихідного, щоб дещо розвіятись.

– Що вам найбільше запам’яталося під час прогулянки?

– Я тут вже далеко не вперше. Минулого року, коли ще працював в «Олександрії», влаштовував таку ж прогулянку для футболістів. Ми часто відвідували це містечко. І, до речі, кожного разу йшли прогулятися по набережній. І сьогодні я не зрадив цій традиції.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com