"Карпати" в Туреччині. День 11-й (+фото). 03-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
03.02.2012
пятница
12:40
"Карпати" в Туреччині. День 11-й (+фото)
Рейтинг публикации

Турецькі будні тривають. Після прогулянки Аланією наступного дня карпатівці приступили до повноцінних тренувань: зранку та ввечері. Погода також сприяла. Попри невелику хмарність надворі було доволі тепло і вже без різких поривів вітру.

Потішило те, що більшу частину обох тренувань в загальній групі провів Олег Голодюк. Сергій Зеньов же наразі ще займається окремо. Разом з ним навколо поля бігали й Ігор Худоб’як з Іваном Мілошевічем. У футболістів незначні ушкодження. Відтак тренерський штаб вирішив не навантажувати їх на повну. А вже наступного дня обоє будуть знову в строю.

За цікавим сценарієм розпочалося вечірнє тренування. Після розминки гравці почали грати в... регбі. Однак, в дещо полегшену його версію, без стиків та падінь. Основна ціль була якомога довше зберегти м’яча.

В цей ж день в готелі, де проживають «Карпати», побільшало футбольних команд. Окрім грузинської «Гагри» тепер один дах над головою з карпатівцями ділитимуть ще й представники чемпіонатів Казахстану, Узбекистану та Польщі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com