Мартін Богатінов: "Конкуренція завжди повинна бути". 05-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
05.02.2012
воскресенье
16:25
Мартін Богатінов: "Конкуренція завжди повинна бути"
Рейтинг публикации

В матчі зі «Спартаком» (Нальчик) воротарю «Карпат» Мартіну Богатінову в одному з епізодів довелося зупинити захисника поза межами правил. Втім чи був контакт інформаційний центр ФК «Карпати» навіть після перегляду відеозапису сумнівається. Всі питання довкола цього епізоду розвіяв сам голкіпер львів’ян.

– Однозначно, гравець суперника симулював. Там не було порушення! Я знаю, що головний суддя не бачив цього епізоду, а лише його асистент. Однак, він навіть не порадився з ним, а призначив одинадцятиметровий. Я виставив руку, але жодного контакту з мого боку із суперником не було. Він спеціально падав, навіть не збираючись пробити по воротам.

Справедливість взяла верх? Тобі вдалося відбити пенальті. Реагував на удар?

– Я чекав до останнього. Реагував по удару і пішов в той бік, куди і пробив їхній гравець.

Які враження залишив суперник?

– Хороша команда. Я не очікував, що вони виявляться настільки міцним горішком. Але, з іншого боку, в російській Прем’єр-Лізі слабких команд бути і не може. Вони підтвердили це грою.

Це був останній матч на перших зборах. Якось можеш підсумувати ці ігри?

– Збори вийшли хорошими і якісними у функціональній підготовці команди. А за рахунок товариських матчів ми підняли добре і свою ігрову форму, адже всі суперники були непростими. З ними цікаво було грати.

Наразі в команді на зборах перебуває чотири голкіпери. Це велика конкуренція за місце в воротах. Не важко?

– Конкуренція завжди повинна бути на кожній позиції. І воротарська – не виняток. Так ти піднімаєш загальний професійний рівень всіх воротарів команди. Навіть тих, які зараз тренуються в дублі. Приємно, що зараз до основи підтягують і молодих воротарів, як Мисак та Ільющенков. Такий голкіпер як Тлумак, який дуже досвідчений, зможе їх багато чому навчити. Можливо і мені щось вдасться їм передати. Будемо всі разом тренуватися, щоб піднімати рівень одне одного.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com