Ґреґор Балажіц: "Найголовніше, що гравці уникнули травм". 05-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
05.02.2012
воскресенье
22:17
Ґреґор Балажіц: "Найголовніше, що гравці уникнули травм"
Рейтинг публикации

– Ґреґоре, оціни спершу матч зі «Спартаком».

– Ми добре зіграли як в першому так і в другому таймі. Я, правда, лише відіграв перші 45 хвилин – відчув певний дискомфорт в м’язах ноги. Але гра проходила за нашим сценарієм. Ми тримали м’яча більше ніж суперник, контролювали гру, створювали моменти. Правда і «Спартак» мав момент, коли заробив пенальті. Але Мартін добре зіграв і відбив цей удар. Якщо ж гратимемо так і надалі – будуть хороші результати в чемпіонаті.

– Ти згадав момент з пенальті. Хто помилився в тому епізоді, коли гравець «Спартака» залишився сам навпроти Богатінова?

– Важко так одразу сказати. В грі – це долі секунди. Все відбувається дуже швидко. Треба передивитися відео і проаналізувати.

– Розкажи, які враження після першого збору?

– Дуже сподобалось. Чесно. Якось непомітно минули ці два тижні. Звісно, інколи свої корективи в наші плани вносила погода, не те що в останній день. Як би так сонячно було всі два тижні – було б взагалі все чудово. Найголовніше, що гравці не зазнали на цих борах серйозних ушкоджень. Необхідно, щоб другі збори пройшли на такому ж рівні і тоді підготовка до сезону пройде просто ідеально.

– Команда летить до Львова. Ти також?

– Ні. Я полечу до Словенії. Там на мене чекає моя дівчина. Трохи відпочину і знову до роботи. Зберемося у Львові, попрацюємо кілька днів там і повернемося до Туреччини. Але перед тим треба добре відпочити, щоб потім гарно йшла робота на других зборах.

– Ти вже взнавав яка в Словенії погода?

– Так, дивився. Зараз у цілій Європі морози і падає сніг. В Словенії, наразі немає снігу, але знаю, що і в Сербії, і в Македонії сніжить. Але там також холодно. Тому останній день насолоджуюся тутешнім сонцем, а вже скоро всі знатимемо, що таке холод.

– Тому сьогодні вирішив полежати на шезлонзі?

– А чому б і ні? Ми добре попрацювали на цих зборах і зараз є кілька годин відпочити. До того ж, погода хороша!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com