Олександр Казанюк: "Нас просто по-тихому "прибрали". 07-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
07.02.2012
вторник
19:23
Олександр Казанюк: "Нас просто по-тихому "прибрали"
Рейтинг публикации

Багаторічний лідер і капітан «Олександрії», 34-річний Олександр Казанюк розповів усю правду про зимову «чистку» в команді Леоніда Буряка. Нагадаємо, за останні півтора місяці олександрійський клуб без зайвого галасу розпрощався з понад десятьма гравцями, зокрема, й нашим співрозмовником.

— Олександре, після того, як ви залишили «Олександрію», про вас мало чути в ЗМІ…

— Нині я насолоджуюся спілкуванням із сім’єю та підтримую форму разом з однією з обласних команд. Щодо мого подальшого працевлаштування, то маю наразі кілька пропозицій: дві — з клубів другої ліги, дві — з першої, а також є один варіант з виїздом за кордон, але він потроху стає менш імовірним.

— Згадуючи шестирічний період в «Олександрії», чи не прикро, що виявилися непотрібним клубу, з яким подолали шлях від другої до прем’єр-ліги?

— Дуже прикро (зітхає)… Я не очікував такого ставлення до себе й до інших гравців, які залишили команду…

— Леонід Буряк, щойно очоливши клуб, сказав, що всі футболісти, котрі залишили Олександрію, пішли «разом із попереднім тренером». Поясність, як розвивалася ситуація?

— Насправді все було зовсім не так! Якби на тренерському містку залишився Володимир Шаран, то залишилася б принаймні половина з-поміж тих гравців, які виявилися клубу непотрібними. Зауважте: усі ці «махінації» відбулися під час моєї відпустки. Так ось, жодному з футболістів, котрих в Олександрії вже немає, навіть не пояснили по-людськи, чому з ними прощаються…

І повірте, Володимир Шаран тут ні до чого — для нього такі глобальні пертурбації в складі ПФК теж стали сюрпризом. Повторюся: все написане в ЗМІ — мовляв, «пішли разом зі старим тренером» — неправда.

— Хто ж тоді був справжнім ініціатором цієї «чистки»?

— Наскільки мені відомо, увесь той бруд лився з боку окремих працівників верхівки клубної ієрархії. При цьому з президентом ПФК Миколою Лавренком ми розійшлися в нормальних стосунках. А от деякі прізвища мені навіть називати не хотілося б... Щодо Леоніда Буряка, то сказати мені нічого — я з цим тренером ніколи навіть не розмовляв.

— Клубна прес-служба вашої колишньої команди вирішила навіть нічого не писати стосовно того, що команду залишив її капітан. Упевнений, вам неодмінно є що сказати вболівальникам «Олександрії».

— Знаєте, до прес-служби в мене немає жодних претензій — повірте, там вистачає «командирів», які вказують їй, з ким інтерв’ю можна зробити, а з ким — ні.

А щодо вболівальників «Олександрії», то коли я залишав місто, ми з ними зустрілись, і я подарував їм свою футболку. Хоча це лише дещиця, якою я міг віддячити їм за підтримку, — так і напишіть: «Олександрійці, ви — найкращі»!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Газета "Український футбол"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com