Головний редактор ФЕСТу: "Фальшиве" інтерв’ю з Габовдою записане на диктофон". 08-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
08.02.2012
среда
23:44
Головний редактор ФЕСТу: "Фальшиве" інтерв’ю з Габовдою записане на диктофон"
Рейтинг публикации

«За три десятки літ журналістської практики та не один рік редакторства доводилося потрапляти в різні неординарні ситуації, якими так багата наша професія. Однак безапеляційна заява молодого футболіста, нашого земляка Юрія Габовди сайту «UA-Футбол» про те, що його інтерв’ю, опубліковане у газеті „ФЕСТ”, – фальшивка і провокація, стала для мене справжнім шоком.

Якби ж то юне дарування мало претензії до самого змісту інтерв’ю, я б однозначно сприйняв їх, адже у процесі розшифровки диктофонного запису розмови автор матеріалу, молодий кореспондент Євген Свищо міг щось і не зрозуміти, не дослівно викласти думку футболіста, невдало відредагувати речення, зрештою, щось наплутати, випадково перекрутити чи змістити акценти. Однак не про це йдеться – Ю.Габовда заперечує сам факт його розмови з Є.Свищом та звинувачує автора у свідомому продукуванні фальшивки.

Це – надто серйозне звинувачення, яке ставить під сумнів реноме всієї газети. Тому з усією відповідальністю хочу щиро побажати футбольній надії України надалі більш ретельно тренувати не лише м’язи, а й пам’ять і дозволю собі нагадати йому, що опублікована газетою «ФЕСТ» та розміщена на сайті Закарпаття онлайн його розмова з журналістом Євгеном Свищо відбувалася без примусу та при свідомості обох фігурантів скандалу в останні дні грудня минулого року в приміщенні обласного Будинку футболу у м. Мукачево (там було зроблено й опубліковане фото). До речі, упродовж минулого року журналіст Є.Свищо двічі поспіль спілкувався з Ю.Габовдою, однак той свого інтерв’юера чомусь впритул не пам’ятає...

Редакція має у своєму розпорядженні диктофонний запис цієї злощасної розмови, що підтверджує її факт, і готова дати послухати її повний зміст Юрію Габовді, як і показати зроблені того дня Є.Свищо і не опубліковані газетою фото.

Василь Ільницький, головний редактор».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Закарпаття онлайн
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com