Юрій Костюк: "Якщо треба команді – поле можна розбудити". 09-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
09.02.2012
четверг
20:45
Юрій Костюк: "Якщо треба команді – поле можна розбудити"
Рейтинг публикации

До відльоту в Туреччину львівські «Карпати» тренуються на натуральному газоні стадіону «Україна». Для такої пори року і таких погодних умовах це звучить неправдоподібно. Тим не менше, це правда. Як вдалося підготувати поле для тренувань першої команди, розповів один з кращих газонних фахівців в Україні, директор стадіону Юрій Костюк.

«Якщо поле потрібно для команди – це закон. Хоча навіть для мене особисто це у певній мірі наука – цікаво, як реагуватиме газон. Наразі в Україні жоден стадіон не експлуатується футбольними командами. Виняток становлять хіба стадіони у Донецьку та Харкові. Там інша ситуація. Тамтешні газони, умовно кажучи, спати не лягають. Підігрів працює постійно, так само як і спеціальні ультрафіолетові лампи, які пересуваються по полю, сприяючи росту трави. За попередньою інформацією, таке ж обладнання буде і в нас, на «Арені Львів» – каже Юрій Костюк.

«Перед спарингом «Карпат» з «Оболонню» поле було цілком підготовлене до гри. А після матчу воно знову замерзло. Коли ж команда повернулася з Туреччини, тренерський штаб висловив бажання тренуватися не на штучному полі, а на натуральному покритті. Тому в суботу ми увімкнули підігрів, розморозили ґрунт. Згодом зняли сніг і накрили поле двома плівками. Тут цікаво те, що побутує думка, мовляв, будити поле зимою – це погано. Ми ж хочемо довести, що це можна робити. А якщо це треба команді – то тим паче. І от сьогодні на тренуванні головний тренер команди Володимир Шаран висловив задоволення. Йому навіть телефонували інші тренери і перепитували – чи справді «Карпати» працюють на траві. Загалом же я впевнений, що ми робимо правильно і що все буде добре. Тим більше, що команда задоволена» – підсумував карпатівський спеціаліст.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com