Ґреґор Балажіц: "Першим мене привітав Мартін Богатінов". 13-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
13.02.2012
понедельник
12:44
Ґреґор Балажіц: "Першим мене привітав Мартін Богатінов"
Рейтинг публикации

В день вильоту «Карпат» на другі навчально-тренувальні збори до Туреччини словенський захисник «зелено-білих» відсвяткував 24-ий день народження. Втім, футболісту не звикати уродини відзначати не в сімейному колі, а з партнерами по команді. Відтак перші вітання Балажіц отримав саме від них. А основну порцію побажань карпатівець вислухав вже у львівському аеропорті.

– Автобус, аеропорт, літак, інший аеропорт, знову літак... Як тобі таке святкування твого дня народження?

– Ух... В мене щось схоже відбувається кожного року 12-го лютого. Якщо не в дорозі, то на зборах. Тому до цього ставлюся цілком нормально. Вже і звиклося, і нічого з цим не зроблю, адже я професіонал. Коли повернуся додому, тоді і посвяткую зі своїми близькими.

– Хто сьогодні першим тебе привітав?

– (Згадує) Мартін? Так, Мартін Богатінов! Тільки-но на годиннику була 12-та година ночі, тобто почався вже новий день, він до мене зателефонував і привітав. А вже зранку подзвонила моя дівчина Лілі. Далі вже дзвонили батьки, друзі... Взагалі, багато було сьогодні в мене дзвінків.

– Що переважно бажали?

– Здоров`я. Майже всі бажали здоров`я, бо в нашій роботі це найбільш необхідне. Ну і успіхів також бажали. Але не лише в футболі, але й в житті.

– А найоригінальніше вітання від кого прозвучало?

– Кожен щось своє оригінальне хотів побажати. Але, що саме, я вже розповідати не буду. В команді вже давно існує традиція вітати з днем народженням українською народною піснею...

– «Многая літа»?

– Саме нею. А це вже вечір, однак тобі її досі ще не співали (розмова відбувалася в стамбульському аеропорті, коли команда була лише на півдороги до місця призначення).

– Не прикро?

– Чому має бути прикро? Я сподіваюся, що хлопці цій традиції не зрадять і зараз. Думаю, що приїдемо в готель і там вже поспіваємо. Ерік, як завжди, буде солістом. Він в нас в команді найспівочіший. Тому всі йому довіряють цю місію.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com