Пилип Будковський: "Навiть не знаю, як колись команди грали на таких синтетичних полях". 15-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
15.02.2012
среда
10:43
Пилип Будковський: "Навiть не знаю, як колись команди грали на таких синтетичних полях"
Рейтинг публикации

Форвард молодiжки Пилип Будковський на Кубку Спiвдружностi у п'ятьох матчах забив шiсть голiв

Молодiжна футбольна збiрна України на Кубку Спiдружностi посiла третє мiсце. Її форвард Пилип Будковський став одним з найкращих гравцiв i бомбардирiв цього турнiру. В активi юного форварда "Iллiчiвця" - шiсть голiв. Повернувшись до клубу, нападник поспiлкувався з кореспондентом "Експресу".

- Виступ на Кубку Спiвдружностi можеш назвати успiхом?

- Нi, це не успiх. От якби виграли турнiр, тодi б це був успiх. А так... Здобули досвiд, передовсiм у грi з бiлорусами, який нам у майбутньому знадобиться.

- Що сталося у цьому матчi? Бiлоруси ж виставили збiрну U-19 проти вас, 21-рiчних!

- Рiзниця у вiцi не давала нам переваги. Бiльше важила функцiональна готовнiсть: бiлоруси, мабуть, пiдiйшли до матчу в кращiй формi, анiж ми. А вiд нас ще й вiдвернулася фортуна.

- На цьому турнiрi ти зiграв п'ять матчiв, забив шiсть голiв. Задоволений собою?

- Нормальний результат. (Усмiхається). Для п'яти iгор - дуже пристойний показник. Але на цьому зациклюватись не можна. Треба прогресувати у кожному матчi.

- Павло Яковенко не крився з тим, що в одному матчi навмисне не випустив тебе на поле, аби ти не дуже дер носа у статусi найкращого бомбардира. Вiн хоче, щоб вся команда була рiвною i нiхто в нiй не видiлявся. Не думаєш, що таким рiшенням вiн "вкрав" у тебе один-два голи?

- Та нi, не думаю. Футбол - командна гра. Тут кожен повинен стояти один за одного.

- Але ти на полi все-таки видiляєшся - навiть завдяки своєму зросту...

- Так, у мене 195 сантиметрiв. Я найвищий у командi.

- Такий зрiст для форварда перевага чи вада?

- Це залежть вiд ситуацiї. Якщо треба поборотись на другому поверсi, то це великий плюс. А якщо внизу, то... Слiд бiльше на тренуваннях працювати над цим компонентом. Iз таким зростом не просто стелитися у пiдкатах. А от "другий поверх" - це моє. А ще гра на випередження у штрафному майданчику.

- Дивна ситуацiя: у молодiжцi ти найкращий бомбардир, а в "Iллiчiвцi" у цьому сезонi ще не забивав. Чому?

- Тут просте пояснення: за клуб я зiграв дуже мало матчiв у прем'єр-лiзi. Та я впевнений, що голи обов'язково прийдуть. Треба бiльше викладатися на тренуваннях - i результат не забариться. Я не вважаю, що на молодiжному рiвнi забивати легше, нiж у прем'єр-лiзi. Просто слiд шукати свiй момент i працювати над цим компонентом.

- Тренер "Iллiчiвця" Геннадiй Орбу у розмовi з "Експресом" заявив: йому краще, коли узимку футболiст перебуває у клубi, а не в збiрнiй!

- Тренер має рацiю, бо в командi слiд награвати зв'язки, вiдчуття партнера. I на тренувальному зборi над цим працюють. А якщо ти у збiрнiй - команда награє цi зв'язки без тебе.

- У Росiї ви грали на штучному покриттi. Вiдчувалось бiльше навантаження на ноги?

- Нi, навантаження однакове - чи то на штучному покриттi, чи то на звичайному. Просто до штучного доводиться якийсь час звикати. А щодо покриття, то там лежить синтетика останнього поколiння, на нiй можна грати у будь-яких бутсах. Поруч є поле для розминки, то там - старе покриття. От по ньому можна пересуватись хiба у кедах або "сороканiжках". Навiть не знаю, як колись команди грали на таких полях.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Максим Качурівський, "Експрес"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com