Олег Саленко: "Гладкий заграє в "Карпатах" з самого початку". 15-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
15.02.2012
среда
12:13
Олег Саленко: "Гладкий заграє в "Карпатах" з самого початку"
Рейтинг публикации

«Карпати» орендували нападника дніпропетровського «Дніпра» Олександра Гладкого. Про що це говорить і що з цього випливає, а також те, чи заграє футболіст в «Карпатах», Інформаційний центр розпитав у найкращого бомбардира ЧС з футболу 1994 року, відомого у минулому форварда Олега Саленка.

– Як ви відреагували на те, що львівські «Карпати» взяли в оренду Гладкого?

– Чесно кажучи, трохи несподівано. Але з іншої точки зору, «Карпатам» ж треба щось міняти. У них зараз непроста ситуація, тому львівському клубу треба було йти на серйозні зміни. В «Карпат» є кілька проблемних позицій, які потрібно підсилювати. Позиція нападника, яку займе Гладкий, одна з них. Думаю, від львівського клубу слід чекати ще кількох цікавих придбань.

– Нападник дуже рідко грав в «Дніпрі». Як оціните його фізичний стан?

– Справді, він дуже мало грав в основній команді «Дніпра». Але тут варто зауважити, що він завжди тренувався з основною командою. Проблемним може бути лишень те, що він пропустив перші зимові збори. Але, як мені відомо, він приєднається до «Карпат» на зборах в Туреччині, тож думаю, саме там зможе поправити свою фізичну готовність.

– Як вважаєте, чи зможе Олександр одразу вписатися в малюнок гри «Карпат»?

– Думаю, що з перших же матчів він гратиме в основі «Карпат». Адже в Прем’єр-лізі всі команди подібні між собою за стилем та характером гри, тому особливої адаптації не потрібно. До того ж, напевно, на других зборах тренери награватимуть його як основного гравця команди. Не слід забувати що, Гладкий має досвід гри на серйозному рівні, він провів кілька матчів за національну збірну України. А це багато чого вартує. Тож відчуваю, що Гладкий з перших матчів зможе якісно допомогти львів’янам.

– У чому, на вашу думку, причина того, що Хуанде Рамос відмовився від Гладкого?

– Це особиста справа головного тренера «Дніпра». В команді вже кілька кваліфікованих центральних нападників. До того ж Олександр не мав ігрової практики в основній команді. Тож думаю, це рішення не стало несподіваним.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com