Володимир Звєров: "Карпати" з першого ж домашнього матчу на 2+2". 16-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
16.02.2012
четверг
13:33
Володимир Звєров: "Карпати" з першого ж домашнього матчу на 2+2"
Рейтинг публикации

У цю неділю на телеканалі 2+2 стартує новий сезон програми «ПРОФУТБОЛ». Головний редактор програми Володимир Звєров розповів нам про можливі зміни у програмі.

«Глобальних змін не намічається. Ті самі ведучі та експерти. Незмінною залишиться концепція програми, основну увагу приділятимемо чемпіонату України та Єврокубкам. Збираємося спробувати наших експертів у новій цікавій ролі. Цю роль ми випробуємо уже в першій програмі цієї неділі. Жодна програма не має стояти на місці, постійно оновлюватися, але різкий процес змін може зашкодити і він не завжди є правильним. Ми обрали курс поступових оновлень і вважаємо його доцільним. Почнемо з першого випуску, а далі будемо аналізувати. З приводу коментування матчів можу сказати, що тепер ми будемо долучати до коментування наших експертів»

Чи будуть на вашому каналі транслювати домашні матчі «Карпат»?

Абсолютно точно. «Карпати» з першого ж домашнього матчу на 2+2. Щодо Єврокубків на наступний сезон — наразі невідомо. Перемовини з УЄФА щодо купівлі прав вестимуться пізніше.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Сергей Снопов, Время Футбола
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com