Сергій Зеньов: "Дуже скучив за грою". 21-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
21.02.2012
вторник
15:01
Сергій Зеньов: "Дуже скучив за грою"
Рейтинг публикации

Нападник «Карпат» Сергій Зеньов, попри те, що перебуває на других зборах з командою, все ще не може допомогти своїм партнерам в товариських матчах. Невідомо, коли він з’явиться на полі і в офіційному сезоні. А все через те, що у футболіста була важка травма коліна, від якої він все ще відновлюється.

Підготовка команди до сезону вже на завершальному етапі, а ти все ще не працюєш в загальній групі. Скільки часу ти вже поза грою – рахуєш?

– Вже давно. Після операції минуло вже три місяці. Але прогнози, коли повернуся на поле, робити ще не варто. Здавалося, що все йде добре, коліно не турбує – і тут все змінюється. Один день нічого не болить, інший – болить, на третій знову щось незрозуміле. Тому і прогнози, коли почну повноцінні тренування, робити сам не наважуюсь.

Пригадується, ти з Голодюком разом прилетів на перші збори і приєднався до команди. Ви й разом індивідуально займалися. Зараз Голодюк вже бере участь в спарингах, а ти ще працюєш окремо від команди. Не прикро?

– Не варто порівнювати, адже в нас були різні травми, різної складності. В мене була не найпростіша операція, тому і відновлююся довше.

Як проходить процес твого відновлення? Який в тебе графік занять на цих зборах?

– Зранку я виходжу на тренування. Але спершу в мене за розкладом тренажерний зал, де працюю на велотренажері, потім бігаю, йду в басейн, де розслабляю м’язи ноги. Вечірнє тренування в мене йде за тим же графіком.

Ти слідкуєш за кожним спарингом «Карпат». Мабуть, самому вже хочеться на поле вибігти?

– Звісно ж! Скучив дуже за грою. Хочеться повернутися на поле якомога швидше і допомогти партнерам.

Зараз в «Карпатах» в передній лінії неабияка конкуренція. Молодь росте, нові гравці з’явилися – Гладкий та Касьян. Не боїшся такої конкуренції?

– В «Карпатах» завжди в лінії атаки була конкуренція не на жарт. Що не рік – в нас завжди в команді найбільша конкуренція, мені здається, саме в атаці. На три місця в основі претендує з дев’ять чоловік. Тому це явище для мене звичне. Головне зараз швидше відновитися від травми.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com