Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
22.02.2012
среда
18:26
Степан Гірський: "Довелося залишити поле, щоб зупинити кровотечу"
Рейтинг публикации

В матчі «Карпати» – «Вентспілс» Степан Гірський проявив себе з найкращого боку. Футболіст не лише вдало діяв в обороні, але й щоразу, як випадала нагода, підсилював правий фланг атаки, коли львів’яни йшли вперед великими силами. В одному з епізодів гравець навіть отримав ушкодження, але продовжував боротися, наче й нічого не сталося.

Під час матчу в тебе з коліна пішла кров. Що трапилося?

– В першому таймі, під час одного з єдиноборств, суперник пішов прямою ногою вперед і розсік мені шипом бутси коліно. Трохи боліло, пішла кров, але під час матчу як такого болю й не відчуваєш. Ти весь концентруєшся на грі.

Але через деякий час ти все ж звернувся до лікарів по допомогу.

– Це арбітр попросив мене залишити поле, щоб мені надали допомогу. Він звернув на це увагу, тому що на той момент в мене уся гетра була вже червоною. Довелося залишити поле, щоб зупинити кровотечу.

Коли ти повернувся на поле, то через хвилину все одно зняв бинтову пов’язку з коліна...

– Вона сковувала мої рухи, терла по рані й заважала мені. Довелося зняти, щоб не обмежувати свої дії на полі.

Гра з «Вентспілсом» вийшла жорсткою?

– З одного боку, наче і жорстка, але, якщо порівнювати з попередніми матчами проти тої ж «Воєводини» чи «Іллічівця», то тоді на полі було значно більше силових єдиноборств і жорсткості.

Після гри з «Вентспілсом» тренер латвійської команди сказав, що йому дуже сподобалися як діють крайні захисники «Карпат». Ти сам як оціниш свою гру?

– Не мені оцінювати свою ж гру. Для цього є тренер. Можливо, партнери щось скажуть, але не я. Можу хіба що сказати, що через втому ми не так почали матч, як планували. Я в тому числі. Але все ж ближче до середини першого тайму знайшли свою гру.

Для тебе які важчі збори: перші чи другі?

– Однозначно перші. Вони завжди втягуючі, там більші навантаження. На цих же ми більше працюємо тактично, більше роботи з м’ячем.

Ти ще не так давно тренувався разом з молодіжним складом «Карпат», а зараз вже на зборах з основою. Що відчуваєш з цього приводу?

– Насамперед це велика відповідальність. Розумієш, що тут все зовсім інакше, зовсім інший рівень підготовки, клас суперників. А дубль – це крок кожного футболіста до основної команди, і його треба пройти.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com