Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
23.02.2012
четверг
16:04
"Карпати" в Туреччині. День 10 (+фото)
Рейтинг публикации

Після шестиденної паузи «Карпати» знову провели дворазове тренування. Раніше, через насичений графік товариських матчів, підопічні Володимира Шарана працювали на полі лише зранку. Після обіду в команди була або гра або заняття в тренажерному залі.

На ранкове тренування Даушвілі вийшов все ж без учорашньої обновки. Грузин каже, що бутси після покупки, на тренування одразу не вдягаються. Спершу їх треба по-трохи розносити. Однак в готелі Муртаз в салатових бутсах також не з’являвся. Мабуть, наразі, використовує їх в кімнаті замість тапочок.

Втім без сюрпризу на ранковому тренуванні все ж не обійшлося. До команди долучився новобранець Ілля Михальов, який до «Карпат» перебрався з російського «Амкара». Перед початком роботи головний тренер представив футболіста команді, яка прийняла двадцятиоднорічного нападника дуже доброзичливо.

Перше тренування почалося з тестових завдань, які були побудовані за принципом шкільної естафети. Коли вона завершувалася все відбувалося так само, як і в шкільні роки: переможці стрибали від щастя, ті, хто програв опускали голови. На другому тренуванні команда відпрацьовувала роботу з м’ячем та певні тактичні задуми. Загалом, 10-ий день в Туреччині пройшов виключно в робочому режимі. Такому, який і мав би бути після вихідного дня.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com