Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
29.02.2012
среда
17:30
Володимир Шаран: "Команда максимально вкомплектована"
Рейтинг публикации

До першого офіційного матчу Володимира Шарана в статусі головного тренера «Карпат» залишилося кілька днів. Про підготовку команди до матчу, а також про підсумки зборів керманич «зелено-білих» розповів Інформаційному центру.

– Як відомо, збори проводяться для того, щоб якнайкраще підготуватись до чемпіонату. Якщо погодні умови у нас в Україні дозволяли готуватися, то можна було б і вдома збори провести. А в Туреччині є хороші спаринг-партнери, чудові умови для підготовки, тому всі команди тренуються тут для того, щоб потім підійти до першого офіційного матчу повністю готовими. Щодо завдань, то ми хотіли підтягнути фізичні кондиції та більше працювати над швидкістю. І звичайно, тактичні заняття, які, я маю на увазі, в нас проводились перед матчами, перед тренуваннями і під час, звичайно, власне самого тренувального процесу. А також було завдання визначитись з основним складом.

Заплановане вдалося реалізувати?

– В цілому так, вдалося. Але, на жаль, деякі футболісти випадали з нашої обойми – отримували травми. Тому в оптимальному складі ми так жодного матчу і не провели, весь час відбувалися якісь ротації. Але загалом тим, як пройшли збори, я залишився задоволений. Я вважаю, що ми продуктивно попрацювали. Відношення футболістів до роботи було на найвищому рівні. Погодні умови дозволяли працювати згідно з планом. Тобто зривів занять чи контрольних матчів у нас не було, за виключенням хіба що першого поєдинку, який за планом ми мали грати 15-го лютого, а грали 16-го числа. Це єдиний момент, що мені не сподобався. А так загалом зборами задоволений.

На цьому зборі «Карпати» у контрольних спарингах показали не такі успішні результати, як на попередньому. Вас це бентежить чи ви не надаєте цьому жодного значення?

– Ні, не бентежить, бо грали ми, в принципі, непогано. Навіть ті матчі, що їх ми програли, загалом провели добре, переважали суперника і мали багато можливостей забити м’яч, але, на жаль, нам бракувало в атаках закінчення.

В одному з номерів тижневика «Карпати» було сказано, що на тренувальних зборах важливо дізнатися, де в команди тонко, де в неї рветься. Чи дізналися ви, де «тонко» у «Карпат»?

– (Усміхається.) Де «тонко», звичайно, дізнався. Я вже якось говорив і зараз ще раз скажу: щодо оборони, особливих нарікань не було, незважаючи на те, що ми пропускали. Єдине, що трохи бентежило, – стандартні положення. От тут у нас насправді «тонко»: стандартні положення – це біда нашої команди. Ну й звичайно, наше слабке місце – реалізація гольових моментів. Знаєте, створювати стільки моментів, скільки ми мали в цих іграх, і не забивати... Звичайно, ми всі ці моменти розбирали на теоретичних заняттях – і добре, що в останньому матчі з «Ворсклою» вже нарешті забили гол з гри. Були в тому матчі ще кілька моментів, коли мали забивати, але більше не вдалося.

Тобто в принципі, грою команди в атаці саме у поєдинку з «Ворсклою» ви залишилися задоволені?

– Чесно кажучи, в атаці хотілось би більшого. У тому плані, що окрім гола, ще чотири моменти у нас були. Звичайно, хочеться забивати якомога більше. Цього разу більше не вдалося. Але на це були об’єктивні причини, тому що ми не ставили обов’язкового завдання перемагати у цій грі. Найголовніше – підготовка до матчу. Я маю на увазі те, що за два дні до гри були великі навантаження. І тому в нашій грі бракувало свіжості. Але я сподіваюся, що вже потім, по ходу чемпіонату, у нас будуть одноразові тренування і буде вже легше хлопцям, у їхній грі з’явиться необхідна свіжість.

Ви сказали, що завдання обов’язково виграти у «Ворскли» не ставилося. І все ж, ви задоволені здобутою перемогою в цьому матчі?

– Звичайно, задоволені. Ми ж перед тим програли два матчі і один раз зіграли внічию. Звісно, хотілося б до початку весняної частини чемпіонату психологічно підійти з хорошим настроєм. І тому я вважаю, що перемога психологічно має вплинути на те, щоб у нас була впевненість і хороший настрій.

У всіх товариських матчах на цьому зборі «Карпати» значно переважали суперників, але не завжди їм вдавалося досягти позитивного результату. Чому?

– Як я вже казав, нам бракувало закінчення, тому й не було забитих м’ячів у перших двох матчах. Але дійсно, грою команди в цих матчах ми десь можемо сказати, що задоволені, тому що перегравали і «Воєводину», і «Іллічівець». Так само, як і «Вентспілс», який повинні були обігрувати з великим рахунком.

Наскільки добре «Карпати» вкомплектовані в кожній з ліній?

– У принципі, я вважаю, що команда максимально вкомплектована.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com