Дмитро Селюк: "Деякі футболісти плакали, коли дізналися, що матч скасовано". 07-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
07.03.2012
среда
11:35
Дмитро Селюк: "Деякі футболісти плакали, коли дізналися, що матч скасовано"
Рейтинг публикации

Офіційну позицію сімферопольського клубу щодо скасованого матчу проти «Металурга» вже озвучено вустами почесного президента «Таврії» (див. 6 стор.). Однак журналіст «УФ» звернувся по коментар ще й до віце-президента ФК Дмитра Селюка, котрий бачить ситуацію дещо під іншим кутом.

Окрім цього, акцентуємо вашу увагу на тому, про що говорять відвідувачі всесвітньої мережі — місці, де цензури, як правило, немає…

— Дмитре Дмитровичу, той факт, що сімферопольський стадіон «Локомотив» виявився неготовим прийняти матч «Таврії», стало для вас несподіванкою?

— Безумовно! Однак я бачу ситуацію під таким кутом: користуючись нагодою, зараз можна вилити чимало бруду на того ж Сергія Куніцина, проте відштовхуємося від двох беззаперечних фактів, з якими ніяк не посперечаєшся. Перший: нам завадили погодні умови, з якими неможливо боротися. І другий: якщо говорити про технічну поразку, яку нібито нам пророкують, висновок є лише один: у жодній країні світу немає такого, щоб через неготовність футбольного поля з об’єктивних причин, команді-господарю зарахували 0:3. Це — відвертий дебілізм. До того ж, я дуже сподіваюся, що з часу мого відходу з «Металурга» в Донецьку залишилися достойні люди, котрі розуміють, що доля трьох очок має вирішуватися на футбольному полі, а не в офісах.

— Тож у клубі за неготовність газону ніхто не відповідатиме? Голови не «полетять»?

— А чому вони мають «летіти»? У принципі, ми могли б в екстреній ситуації викликати гелікоптери, й за кілька годин матч розпочався б на запасному полі, про яке зазначено в Регламенті. Але це — маразм із тієї простої причини, що статися могло що завгодно. А раптом якась трагедія з перельотом? Хто б за це відповідав? Я вважаю, що ми не провели гру через форс-мажорні обставини, пов’язані зі снігопадом. Та окрім цього я нагадаю, що стадіон не належить ФК і ми сплачуємо за нього оренду. Відповідно, його власники повинні забезпечити нам усі умови для гри. Якщо цього не сталося, як це стосується першої команди? Чому вона має бути винною у цій ситуації?!

— Яка ймовірність того, що «Таврії» все ж зарахують технічну поразку?

— Я вже консультувався з юристом із Швейцарії. Зі стовідсотковою впевненістю можу наголосити: якщо таке рішення все ж буде винесено, ми обов’язково підемо до суду, і ця справа для нас буде виграшною, навіть у Лозанні. Тому хвилюватися з цього приводу не слід. Однак я вірю в те, що відповідні органи будуть об’єктивні, тож до жодних судів не дійде, а поєдинок просто перенесуть. Зрештою, вся ця бюрократія просто суперечитиме спортивним принципам.

— За подібних погодних умов у неділю інші три приймаючі міста без проблем упоралися з підготовкою газону, до того ж, іще з радянських часів трав’яний покрив «Локомотива» славився своєю якістю. Якось ці два факти не в’яжуться з ситуацією в Сімферополі. Чи не провокація це часом?

— Знаєте, якщо вже відверто, то особисто я вважаю це саме провокацією… Я міг би зараз говорити про трьох людей щодо цього питання: президента клубу (Сергія Куніцина. — А.В.), генерального (Юрія Васюкова. — А.В.) та спортивного (Валерія Петрова. — А.В.) директорів, які сиділи в Сімферополі останні два місяці та чимось там нібито займалися. Однак, якщо це справді так, тоді тим паче: чому має потерпати команда, яка готувалася до відновлення чемпіонату два місяці?

Підбиваючи підсумки нашої розмови, скажу, що клуб готовий заплатити штраф та переграти поєдинок. Вірю, що саме таке рішення ухвалять відповідні органи. Все-таки свого часу матчі дозволяли проводити й у гірших умовах: згадайте хоча б поєдинки між «Львовом» і «Металістом» у Добромилі та «Зорею» й «Волині» в Луганську.

Окрім цього, я хотів би сказати кілька слів про наших футболістів: деякі з них плакали, коли дізналися, що матч скасовано — так сильно вони налаштовувалися на «Металург», якого хотіли перемогти в чесному двобої. Відбирати в них таку можливість у майбутньому було б вищою точкою несправедливості.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Анатолій Волков, газета «Український футбол»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com