Володимир Лисенко: "Розкутість — головна зброя проти "Динамо". 07-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
07.03.2012
среда
11:41
Володимир Лисенко: "Розкутість — головна зброя проти "Динамо"
Рейтинг публикации

Про враження від першого весняного туру, а також про майбутнє протистояння з «Динамо» розповів нападник «Кривбасу» (й водночас вихованець київського клубу) Володимир Лисенко.

— Враження від поєдинку з полтавською «Ворсклою» залишилися, м’яко кажучи, не дуже приємні. Нашій команді дуже багато чого не вдалося зробити з того, чого хотілося. Поле було в жахливому стані. Приїхавши з Туреччини, не могли тренуватися, бо в нас у Кривому Розі все засипало снігом, а тренувальні поля, через те, що замерзли, більше нагадували ковзанки.

— А окрім поля, на яке скаржився також і Юрій Максимов, чи були ще якісь причини поразки («Ворскла» перемогла з рахунком 2:1. — Ю.О.)?

— Складно відразу щось сказати за гарячими слідами. Варто все ще раз переглянути, проаналізувати. У мене на душі залишився неприємний осад після поразки.

— Наступну зустріч «Кривбас» проведе із київським «Динамо». Чи налаштовуєтеся ви на неї як вихованець цього клубу, якимось особливим чином?

— Звісно, так завжди буває, коли граю проти «Динамо». Але побоююся, що не зможу взяти участі в цьому протистоянні. Ще коли догравав матч у Полтаві, в мене дуже боліла нога, через що, власне, мене й замінили. Забив п’ятку. Дуже хотів би вийти на поле, та це буде видно вже ближче до неділі, адже сьогодні ледве встав з ліжка через біль.

— Та все ж, з командним розпорядком ви ознайомлені. Яким чином готуватиметеся до зустрічі з лідером?

— У понеділок для всіх вихідний. А у вівторок розпочнемо цілеспрямовану підготовку до цієї зустрічі. Можливо, для тренувань нам виділять центральне поле, може й ні. Але можу запевнити, що готуватимемося до цієї зустрічі дуже ретельно, адже очки зараз дуже потрібні.

— Важливою складовою підготовки є теоретичні заняття. Що, зазвичай, розповідає тренерський штаб на таких зустрічах?

— Перш за все робиться акцент на своїх помилках. Якщо передивляємося нашу зустріч, то окрім помилок також розглядаються і позитивні дії команди. Якщо ж розбираємо суперника, то дивимося на його сильні сторони, себто на ті моменти, де варто бути найбільш обережними. Так само й слабкі місця в побудовах майбутнього суперника, наприклад ті зони, через які варто вести гру.

— А чи буває таке, щоб на тренуваннях були якісь особливі вправи, так би мовити, під конкретного суперника?

— Ми значно більше уваги приділяємо своїй грі, ніж грі суперника. Тому на тренуваннях ми ставимо свій план гри на тренуваннях. Адже відштовхуємося від своїх сильних сторін.

— Який результат недільної зустрічі задовольнить «Кривбас»?

— Задовольнить, звісно, перемога. Втім, подивимося, суперник — один з найсильніших у чемпіонаті України. Тому, звісно, буде складно. Але при своїх уболівальниках будемо старатися вже не так грати, як з Полтавою. Спробуємо грати в нормальний розкутий футбол. Адже ми, напевно, психологічно недоналаштувалися на цю першу весняну гру. Тому й було хвилювання, а що з цього вийшло, ви знаєте. Думаю, саме розкутість і допоможе в матчі з «Динамо», адже навіть за програш, якщо він буде гідний, нас навряд чи сильно сваритимуть.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Юрій Орос, газета «Український футбол».
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com