Микола Павлов: "Сподіваюсь, у суботу природа не підкачає". 07-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
07.03.2012
среда
12:04
Микола Павлов: "Сподіваюсь, у суботу природа не підкачає"
Рейтинг публикации

На думку журналістів «УФ», гра у Дніпропетровську не є центральною в 22-му турі, проте, безумовно, найпринциповішою. Оту принциповість зумовлює передусім постать наставника гостей Миколи Павлова, з яким ми поспілкувалися напередодні матчу…

— Миколо Петровичу, здогадуюся, що вам уже надокучило це запитання, та все ж від нього нікуди не подінешся…

— Це ви про «особливе» сприйняття моєї особи в рідному Дніпропетровську?

— Саме так.

— А нагадайте, чому воно таке особливе…

— Отакої! Нагадую: взимку 1994-1995 рр. у нашому футболі стався доволі гучний скандал, коли ви — головний тренер «Дніпра» — «втекли» з команди в Київ, забравши із собою чотирьох гравців.

— І?..

— Ну, я достеменно не знаю, проте мені розповідали, що відтоді вас у Дніпропетровську «кваліфікують» як зрадника.

— Коли я приїжджаю додому, то нічого подібного не відчуваю. Думаю, й цього разу жодних ексцесів не станеться… Знаєте, коли 2009 року «Ворскла» грала в моєму рідному місті фінальний матч за Кубок України, то, по-перше, ми відчували, що дніпропетровці вболівають саме за нас, а по-друге, після виграшу призу мені доводилося чути, мовляв, ось «наш» Павлов з іншою командою виграє Кубок, натомість «Дніпро» й надалі лише мріє про це.

— Гаразд, облишмо історичний екскурс, повернувшись у сучасність.

— Можу, не кривлячи душею, запевнити вас, що для мене це — звичайний календарний матч, такий, як із усіма іншими 14-ма командами прем’єр-ліги. Розумієте, у мене просто немає часу на такі сміховинні речі, як роздуми про «особливість» і «принциповість» того чи іншого суперника.

— Тобто жодних коректив-коригувань у підготовці не буде? Не буде специфічних передматчевих установок — на зразок: «хлопці, давайте, потіште мене, ЦІЙ команді програвати не можна…»

— (Сміється). Так, постоїмо за честь прапора, за гідність, за Батьківщину нашу!.. Ні, нічого подібного: тренувальний процес «Ворскли» змін не зазнає, хіба що в екстремальних випадках.

— Думаю, що до згадуваних вами «екстремальних випадків» належить вітчизняний клімат: цьогоріч погода в Україні відверто дивує з неприємного боку.

— Справді, на цей фактор потрібно зважати: я постійно відслідковую метеоінформацію, й мене трошки насторожують передбачення, що березень готує нам чимало неприємних сюрпризів…

— …І багато снігу, і відчутно мінусова температура в середині місяця.

— Я саме це й мав на увазі. З іншого боку, таку оказію доведеться долати не лише нам, а й нашим суперникам… Сподіваюсь, у суботу в Дніпропетровську все буде гаразд.

— А чи буде все гаразд із грою ваших підопічних?

— Ми зробимо все від нас залежне. Головне, аби не втрутилися «додаткові фактори»…

— На завершення — прокоментуйте, будь ласка, нещодавне відкриття у Полтаві першого фан-магазину (чи «фан-шопу» — як написаного на офіційному сайті клубу J).

— Це дуже добре: сподіваюся, такий крок нашого керівництва покращить показники «Ворскли» щодо відвідуваності — у цьому плані в нас, як ви знаєте, є певні проблеми.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Володимир Баняс, газета "Український футбол"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com